Skocz do zawartości

[ODRZUCONA] Zmiana


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Propozycje:

Koktajl Mołotowa/Granat zapalający palą członków drużyny. Często gracze ct/t wbiegają przez tzw: palaka. co przeszkadza w rozgrywce.

Problem z VIP'em: Nie widoczne menu broni co jakiś czas

Opublikowano
Cytat

Problem z VIP'em: Nie widoczne menu broni co jakiś czas

Menu nie widać ale jak grałem to normalnie możesz bronie wybierać 
 

Cytat

Koktajl Mołotowa/Granat zapalający palą członków drużyny. Często gracze ct/t wbiegają przez tzw: palaka. co przeszkadza w rozgrywce.
 

Tutaj nic nie poradzę 

Opublikowano
1 godzinę temu, ja mam czas napisał:

Menu nie widać ale jak grałem to normalnie możesz bronie wybierać 

Pisze z tel i nie wiedzę edit. Też może być taka myśl że VIP ci się skończył. 

Tak ale jak np. Kupujesz broń której nie ma w menu i lecisz sobie na ticket i nagle naciskasz 1 to zmienia na AK. Może po prostu jest tak zrobiony nie wiem. Ogólnie fajna sieć nie narzekam, ale admini co niektórzy powinni być bardziej stanowczy. Pozdrawiam i czekam na inną odpowiedź w tym temacie. 

  • Właściciel
Opublikowano

Jeśli chodzi o menu, to jest to błąd SourceMod'a, na co nie mamy wpływu. Prawda jest taka, że bardzo rzadko zdarza się, że ono jakby staje się niewidoczne.

  • 1 rok później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została odrzucona
Dziękujemy za poświęcony czas i zgłoszenie tej propozycji bądź uwagi.

- - -

[!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, raportuj ten post, a rozpatrzymy go ponownie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności