Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Ostatnio chyba większość ma problemy ze steamem i nie tylko z listą znajomych...

Edited by Damo

Też mam czasem takie problemy, czasami muszę po prostu pare razy uruchamiać ponownie steam żeby cokolwiek działało, może spróbuj zrestartować steam?

Alternatywnym sposobem jest dopisanie "-no-browser" do elementu docelowego skrótu Steam na pulpicie. Przywraca to poprzedni wygląd listy znajomych, ale niestety wtedy nie działa nam steamowa przeglądarka.

9QS8FxF.png

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

Dołączam się do tematu też mam już ten problem. To się zrobiło po ostatniej aktualizacji Steam.
A na Steam powiedzieli mi tak. Nie tylko z czatem ale i na profil nie mogę wejść też tak mam.
obraz.thumb.png.ab9fe5a07355467ba33cfa88df48f678.png
obraz.thumb.png.0068acfcf09adf2359672af3c0400803.png
@ Damo Wielki + dla ciebie działa to chociaż. Dzięki wielkie. :)

Ogólnie ten problem występuje tylko na win7, więc jeśli nie ustąpi to pozostaje tylko przesiadka na nowszy system, co jest i tak nieuniknione.

W dniu 4.10.2021 o 00:27, Damo napisał:

Ogólnie ten problem występuje tylko na win7, więc jeśli nie ustąpi to pozostaje tylko przesiadka na nowszy system, co jest i tak nieuniknione.

No wiem ale wiesz czat pokazuje i tyle. A Win 10 u mnie nie pójdzie bo już miałem i dysk padł tak lagował mi Win 10

Będę musiał coś nowego kupić i tyle.

Pomoc techniczna odpowiedziała mi już:

Spoiler

Dziękujemy za zgłoszenie – przekazane zostało ono do zespołu twórców.

Dodatkowo, jeżeli chcesz podzielić się opinią lub zgłosić sugestię użyj do tego celu forum:

http://steamcommunity.com/discussions/forum/10/

To forum jest regularnie przeglądane przez członków zespołu Valve.

Thanks for using Steam,
Katia

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BmKaM3
      Cześć. bo mam problem taki jeżeli nagrywam demko gry z botami i gdy oglądam demko to nie moge odpalić tryb 3 osoby wiem że jest do tego komenda "thirdperson" ale strasznie mi na tym zależy aby szło poruszać kamerą
      Dla ciekawskich próbuje zrobić 3D montaż 
    • By Bersiak!
      Serwus! 

Dzisiaj zrestartował mi się laptop i od tamtej pory mam problem z uruchomieniem. Ktoś wie w czym tkwi problem i jak go rozwiązać? 

• By One Second ✯ superfly!
      Haj wszystkim, 
      Mam problem z zakupionym vipem - usługa zakupiona na 30 dni 9.11.21 a dostaje info ze nie mam vipa. 
      pls help! 
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy