Jump to content
[BOT] Fraguś

[CS 1.6] Szybka rekrutacja na serwerze 4FUN

Recommended Posts

Szybka rekrutacja na serwerze 4FUN

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania

• Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderatora ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

• Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Cytat

Imię

Aktualny wiek

Nick na serwerze: 

Pora dnia w jakiej grasz na serwerze:  rano / po południu / wieczorem / w nocy / po południami i wieczorem itp.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W fbans.fragujemy.com ] / NIE
Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

1. ...
  2. ...
  3. ....

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA gametracker.com ]

Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze[ LINK DO PROFILU STEAM ]

Pozostałe informacje...

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By noobek no#1
      Imię: 
      Aktualny wiek: 22
      Nick na serwerze: noobek#1
      Pora dnia w jakiej grasz na serwerze:   wieczorem / w nocy najczęściej weekendowo

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: Mogę się w każdej chwili zapoznać dokładnie ale pobieżnie znam.
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach:  NIE
      Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [Nie wiem co sie stało kumpel ze starch czasów miał dostęp do konta i jest wbity przez ov ale nie odpisuje nie odzywa sie tak więc nie mam pewnych informacji bo w tym czasie jedyne w co grałem to było DBD.  ]

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ...Znam część adm jesteśmy raczej w dobrej komitywie.
      ...Jedynym powodem dlaczego ja chce dostać adm jest to że denerwuje mnie jak ktoś wbija bezczelnie jest odpalony co widać i kłamie w żywe oczy co psuje grę i powoduje to że ludzie szybko uciekają.
      ....Jestem miły sympatyczny z poczuciem humoru i preferuje upomnienie i rozmowę zamiast wlepiania bana na sztywno bo zawsze jest szansa na to że sie zmieni i wyłączy odpał.
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ https://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:584982527&server_group=8 ]
      Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze: [ https://steamcommunity.com/profiles/76561199130230783/ ]

Czas na zakończenie tego przeciętnego opus magnum i zkwitowanie wszystkiego no co by tu dużo mówić czy mi zależy w pewnym stopniu na pewno bo nie lubie psucia innym gry to jest w zasadzie jeden powód fajnie by było zobaczyć potwierdzenie ale zrozumiem również odrzucenie. 

Czas gry obecnie 24h pokazuje 

Pisze to w nocy tak więc miłego wieczoru .
    • By Peaky
      Forma zapłaty: doładowanie fragów za pomocą blik, kupienie VIP PRO
      Data złożenia zamówienia: 31.08.2021 około 20

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P PRO na 45 dni
      Dane identyfikacyjne usługi: https://steamcommunity.com/id/blaszok123/
      Serwer, którego dotyczy problem: MIRAGE #3
      Opis problemu: Pomyliłem serwery i kupiłem vip pro na 45dni na serwerze mirage #3 a chciałem dostać na mirage #1, mogę prosić o zmienienie mi tego? 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy