Jump to content
KAEL

[PRZYJĘTE] Skarga Twoj_Stary_Siada_Na_Butle

Recommended Posts

Skarga na: gracza
Nick podczas gry: KALEL
Nick osoby oskarżonej: Twoj_Stary_Siada_Na_Butle
Dlaczego składasz skargę: Gracz nie ma mutacji, kazdego wyzywa, jest generalnie toxic i to mocno.
Data zdarzenia: 11.01.2021 20:40
Opis zdarzenia: Jak wyżej
Dowód: ogólnie dema miedzy 20:30, a 21 (jeszcze ich nie ma)

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 1

Dziękuję za zgłoszenie, po przeanalizowaniu nagrania dowodowego przez @ luter , zdecydowałem się na zbanowanie łobuza na okres jednego tygodnia. 

Wierzymy, iż takowa kara ściągnie na niego stosowną przemianę wewnętrzną i sprawi, że nie znajdzie się już na liście SourceBans. Pozdrawiam, VetraX !

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 3
  • Laugh 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NapletKreta
      Skarga na: gracza i adminów
      Nick podczas gry: NapletKreta
      Nick osoby oskarżonej: Saymunq / SPORTOWA WARSZAWA / KURCZAK PO WIETNAMSKU
      Dlaczego składasz skargę: Blok gracza Saymunq jako matka i brak reakcji ze strony administracji
      Data zdarzenia: 22 stycznia godz.  ok. 19:00
      Opis zdarzenia: Gracz Saymunq blokuje wejście do kampy jako matka. Zarzuciliśmy mu to pisząc na czacie on twierdził, że tego nie zrobił, ale przyznał się, że skoczył nam na głowy, co de facto skutkowało blokiem i uniemożliwieniem nam wejścia do kampy. Brak reakcji ze strony administracji, która raczej afk nie była bo chwile przed ja dostałem kicka za dokładnie to samo, co oczywiście było słuszne. Można powiedzieć, co mieli mi zaufać na słowo? A no na następnej mapie Saymunq zgłosił innego gracza za to co ja jego teraz i gracz ten kicka dostał - na słowo. Poza tym w naszym przypadku o bloku Saymunq`a pisały 2 osoby.
      Dowód: http://217725.node29.pukawka.pl/hltv-2101221832-zm_nokaut-1611336720-1611338820.zip (czas: 33:09)
    • By JURANT WIELKI
      Skarga na: admina
      Nick podczas gry: JURANT WIELKI
      Nick osoby oskarżonej: $BOT_Kojot$
      Dlaczego składasz skargę: niesłusznie zostałem wyrzucony z serwera
      Data zdarzenia: 22.01.2021 godzina około 11.00 oraz wczoraj po południu 
      Opis zdarzenia: Ten oto admin oskarża mnie o to że mnie teleportuje gdy mam 30 pingu i tylko jemu to przeszkadza i chyba tylko on to zauważa,  ma pretensje tylko do mnie pomimo iż na serwerze był gracz z 300 ping i nie zwracał na niego uwagi
      Dowód: mam dowody w postaci gracza o nicku sasza ktory wszystko widział i był lekko zdziwiony zachowaniem admina
    • By Jisah
      Takim pisaniem pogrążasz się totalnie, mam nadzieje że dostaniesz - albo degrada
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy