Jump to content
KAEL

[PRZYJĘTE] Skarga Twoj_Stary_Siada_Na_Butle

Recommended Posts

Skarga na: gracza
Nick podczas gry: KALEL
Nick osoby oskarżonej: Twoj_Stary_Siada_Na_Butle
Dlaczego składasz skargę: Gracz nie ma mutacji, kazdego wyzywa, jest generalnie toxic i to mocno.
Data zdarzenia: 11.01.2021 20:40
Opis zdarzenia: Jak wyżej
Dowód: ogólnie dema miedzy 20:30, a 21 (jeszcze ich nie ma)

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 1

Dziękuję za zgłoszenie, po przeanalizowaniu nagrania dowodowego przez @ luter , zdecydowałem się na zbanowanie łobuza na okres jednego tygodnia. 

Wierzymy, iż takowa kara ściągnie na niego stosowną przemianę wewnętrzną i sprawi, że nie znajdzie się już na liście SourceBans. Pozdrawiam, VetraX !

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 3
  • Laugh 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pasha
      Skarga na: adminów
      Nick podczas gry: o x x i k
      Nick osoby oskarżonej: BIELPOOL, Unnamed
      Dlaczego składasz skargę: Brak jakiejkolwiek reakcji na zgłoszenie cheatera
      Data zdarzenia: ~ 19     24/02/2021
      Opis zdarzenia: Zauważyłem osobę z WH i zgłosiłem to na u@, cyt. "aboven ma wh".
      Zero reakcji ani nic.
      Kilka minut później napisałem na czacie ogólnym "admin?". Natomiast admin Bielpool napisał [mamy go zbanować, bo ty tak mówisz?]Choć nawet nie kiwnął palcem, nie sprawdzał gracza. Unnamed nawet się nie udzielił i tak samo grał i nic  nie robił. Na demku nie ma wiadomości do admina (u@) tak tylko zaznaczę. Około 9 minut później bielpool wszedł na spekta i chyba zbanował gracza, bo po minucie na spekcie  gracz wyszedł z serwera (Na serwerach nie jest napisane gdy gracz zostanie zbanowany więc dlatego ta zagwostka). Choć nie ma bana w SB. Na u@ napisałem, że jeżeli mu się nie chce pełnić funkcji admina niech złoży rezygnację. Nie pisałbym tej skargi gdyby  nie było tak słabej reakcji lub jej braku.
      Dowód: http://800821.node57.pukawka.pl/dem-de_mirage-1614188887-1614190783.zip  
      - Czas na demku od 18 minuty 40 sekundy [10 runda]
      - Steam ID tego  haxa (STEAM_1:1:525558548)
    • By crunchy oreo
      Skarga na: graczy
      Nick podczas gry: crunchy oreo
      Nick osoby oskarżonej: Dante Ulic i ★ p e p e ★
      Dlaczego składasz skargę: Kompletny brak kultury
      Data zdarzenia: 23.02.2021 16:50
      Opis zdarzenia: Wszedłem na serwer, a Ci dwoje Dżentelmeni byli w trakcie jakże cudownej recytacji cytatów z podwórka.
      Dowód: http://700583.node46.pukawka.pl/dem-de_mirage-1614093506-1614096377.zip (od 26 rundy około)
    • By PaLadyn
      Skarga na: opiekuna / admina / 
      Nick podczas gry: Skad wiesz?
      Nick osoby oskarżonej: KURCZAK PO WIETNAMSKU
      Dlaczego składasz skargę: kick z dopiskiem 'morda' oraz 7 dniowy ban
      Data zdarzenia: 20.02.2021 20:55
      Opis zdarzenia: Podczas gry na mapie napisalem na czacie ze bede sie podkladal udawajac ze to zrobie chwile pozniej dostalem kicka od KURCZAKA z dopiskiem 'morda'   a potem gdy wszedlem spowrotem powiedzial mi przez mikro ze teraz zobaczysz i dal mi 7 dni bana  o co ci chodzi chlopie  z tymi tekstami 
      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy