Legendarny Fragowicz KADAS Opublikowano 3 Listopada 2020 Legendarny Fragowicz Opublikowano 3 Listopada 2020 Siemka nwm czy do końca da się to tak ustawić ale proponuje wprowadzenie takiego czegoś że po zmianie mapy jeśli ktoś nie wybierze żadnej drużyny automatycznie przenosi go do specta ponieważ bardzo wiele razy widziałem że ktoś wszedł na specta pod koniec meczu lub po prostu stał afk pod koniec mapy i na następnej mapie wrzucało go do losowej drużyny po czym dalej stał afk i psuł innym rozgrywkę. Pozdrawiam
Krychełek Opublikowano 3 Listopada 2020 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 3 Listopada 2020 Anty afk i problem rozwiazany
Właściciel GET Opublikowano 30 Marca 2021 Właściciel Opublikowano 30 Marca 2021 - - - Drogi Użytkowniku, Twoja propozycja została zrealizowana. Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią! Pozdrawiamy, FGTeam
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.