Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Propozycja od KADAS #SNIPER


KADAS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Siemka nwm czy do końca da się to tak ustawić ale proponuje wprowadzenie takiego czegoś że po zmianie mapy jeśli ktoś nie wybierze żadnej drużyny automatycznie przenosi go do specta ponieważ bardzo wiele razy widziałem że ktoś wszedł na specta pod koniec meczu lub po prostu stał afk pod koniec mapy i na następnej mapie wrzucało go do losowej drużyny po czym dalej stał afk i psuł innym rozgrywkę. Pozdrawiam 

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png


- - -
 

Drogi Użytkowniku, 

 

Twoja propozycja została zrealizowana.

 

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności