Jump to content

Recommended Posts

Pochwalcie się historią swoich ostatnich gier rankingowych w lidze. U mnie to tak wygląda, taki już mam fart do drużyny ;) image.thumb.png.3e99fa4ae93208e7643b22ee217d9b0e.pngimage.thumb.png.b7325d97caa39587ff044584bac94735.pngimage.thumb.png.96452529081592e39ac278095d277be5.png 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Javo
      Typ ogłoszenia: Wymiana konta z lola na konto steam z cs go  z dużą ilością godzin lub dobrym faceitem 
      Nazwa przedmiotu: konto  lol
      Opis produktu: 61lv, 93 postacie 37 skinów w tym 1 ultimate, 1 legendary, 2 epickie, konto od 2014 roku  posiada ikony które to potwierdzają 

Kontakt:  forum lub email [email protected]

• By Wujas
      Typ ogłoszenia: Sprzedaż
      Nazwa przedmiotu: Konto w grze League of Legends.
      Opis produktu: Mam na sprzedaż konto z emailem w grze League of Legends. Na koncie jest wbity 152 poziom oraz akutalna ranga to P4.
      Na koncie są prawie wszystkie championy, brakuje tylko 3. Co do skórek to jest ich 68 (w tym 8 legendarnych i 24 epickich).
      Cena: 150 zł PSC/przelew - bez możliwości negocjacji bo cena i tak jest mała.
      Kontakt: Forum PW, ts3.
      Dowód posiadania: https://imgur.com/a/vc1Zghw

Więcej informacji czy coś mogę podać jak ktoś chce Pisać konkretnie co

• By WielBond
      Witam
      Postanowiłem, że od czasu do czasu nagram jakiś filmik i wrzucę go na jutuba jak i na forum. Ostrzegam- jakość wideo jak i audio nie stoją na najwyższym poziomie, ale da się coś wypatrzeć z tego xD
      Zapraszam do oglądania i oceny

• Create New...