Właściciel GET Opublikowano 11 Lutego 2020 Właściciel Opublikowano 11 Lutego 2020 Szybka rekrutacja na serwerze ONLY AWP #02 Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera. Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów. Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta! Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem. Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich. Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek! Wymagania Kilka sensownych postów na forum. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderatora ) na innych sieciach serwerów. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Oczekiwania Aktywność w życiu forum, jak i serwera. Rzetelne wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Integracja z graczami i innymi adminami serwera. Systematyczność. Obowiązkowy wzór do wypełnienia... Imię: Aktualny wiek: Nick na serwerze: Pora dnia w jakiej grasz na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy / po południami i wieczorem itp. Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: TAK / NIECzy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W sbans.fragujemy.com ] / NIECzy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIEKilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ... ... .... Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ] Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze: [ LINK DO PROFILU STEAM ] Pozostałe informacje... Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie! Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane! Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone! --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. 2
♣GrK♣ Opublikowano 11 Maja 2020 Fragowicz Opublikowano 11 Maja 2020 Nick jakiego używasz: ♣GrK♣ Wiek: 15 Staż gry na serwerze: 1 miesiąc Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] - chętnie pomogę w kontroli serwera oraz oczyszczaniu go z wszelkich oszustów - często przebywam na serwerze - zachowuje się dojrzale wobec użytkowników jak i adminów Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: steamcommunity.com/id/gierczukk GAWOI, 13 Maja 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem: https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sie%C4%87-fragujemycom/ 1 1 2
Sponsor XX Orzeł XX Opublikowano 30 Maja 2020 Sponsor Opublikowano 30 Maja 2020 Nick jakiego używasz: Orzeł.02.PL Wiek: 21 Staż gry na serwerze: 2 miesiące Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] - chętnie pomogę w kontroli serwera oraz wyczyszczeniu go z wszystkich oszustów - zachowuje się dojrzale wobec użytkowników jak i adminów serwera - często przebywam na serwerze Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: steamcommunity.com/profiles/76561198300863313/ GAWOI, 31 Maja 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem: https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sie%C4%87-fragujemycom/ 1
Filip3k Opublikowano 15 Czerwca 2020 Fragowicz Opublikowano 15 Czerwca 2020 Nick jakiego używasz: Filip3k Wiek: 16 Staż gry na serwerze: 3tygodnie Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] - często jestem aktywny na serwerze - zadbam o ład i porządek na serwerze oraz pomogę wyczyścić serwer z oszustów - zachowuje się dojrzale wobec każdego gracza, tego starszego jak i młodszego - wsparłem serwer, kupując vipa :D Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198889690773/ GET, 15 Czerwca 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ 1
kmL_ Opublikowano 1 Lipca 2020 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 1 Lipca 2020 (edytowane) Imię: KamilAktualny wiek: 16Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 3 lata Nick na serwerze: gwr Staż gry na serwerze: około 4 tygodnieGodziny w jakich grasz na serwerze: od 10 do 01-02Link do wykresu aktywności na serwerze: [ http://rank.fragujemy.com//?page=profiles&search=1&profile=76561198988014315#) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: [ http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=servers ] / NIECzy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Nie będzie to mój pierwszy raz o ile moje podanie zostanie przyjęte.Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Nie, ale szybko się uczę. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Dlaczego to ja powinienem zostać adminem ponieważ, jestem dojrzały i ogarnięty, nie obrażam zarówno młodszych jak i starszych, mam duży dystans do siebie i szybko się uczę. Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ https://steamcommunity.com/profiles/76561198988014315/ ] Edytowane 1 Lipca 2020 przez gwrr_ GET, 1 Lipca 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ 2 1 1 1
Haizo Opublikowano 29 Lipca 2020 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 29 Lipca 2020 Nick jakiego używasz: Haizo Wiek: 15 Staż gry na serwerze: 30h link - http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:508148452&server_group=5 Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci:TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Humor -Poznaje nowe osoby przez co moge szybciej i latwiej pomoc danej osobie -Jestem bardzo aktywny, przebywam czesto na serwerze -Chetnie pomoge w oczyszczaniu serwera z cheaterow -Znajomosc Graczy Oświadczam, iż przebywam na serwerze: 9am-12pm Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/HaizoOffi/ Kociaczek, 3 Sierpnia 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/
dєkiєl Opublikowano 11 Sierpnia 2020 Fragowicz Opublikowano 11 Sierpnia 2020 Nick jakiego używasz: dєkiєl Wiek: 14 Staż gry na serwerze: coś około 3 miesiące Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=dekiel&advType=name ] (ban został nadany niesłusznie ponieważ napisałem "mapa ściek" a admin dostał błędną informacje od pewnego gracza że napisałem "mata ściek" Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: rozsądny, dojrzały, ludzie mnie raczej znają oraz znam sie na sm Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano /wieczorem Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/dekielinho/ Kociaczek, 17 Sierpnia 2020 Odrzucam podanie. Po kilku prośbach napisania poprawnie deklaracji, kandydat nic z tym nie zrobił
Essa Byku Opublikowano 12 Sierpnia 2020 Zawieszony Opublikowano 12 Sierpnia 2020 Nick jakiego używasz: eSSa BYKU Wiek: 17 Staż gry na serwerze: +/- 3 miesiące Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Zawsze służę pomocą -Zawsze zachowana kultura -Nigdy nie miałem bana -Dobry kontakt ze pozostałymi graczami serwera -I pozytywny humor Oświadczam, iż przebywam na serwerze: / po południu / wieczorem Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199042819352/ Kociaczek, 12 Sierpnia 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ 1
Święty |::.SPIKY.::| V2 Opublikowano 28 Sierpnia 2020 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 28 Sierpnia 2020 (edytowane) Nick jakiego używasz: Święty |::.SPIKY.::| V2 Wiek:16 Staż gry na serwerze: +/- 3 miesiące Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Dobry kontakt z graczami jak i z adminami. -Nigdy nie byłem karany w żaden sposób na serwerze. -Codziennie na serwerze -Pełna kulturka. Edytowane 28 Sierpnia 2020 przez Święty |::.SPIKY.::| V2 Kociaczek, 28 Sierpnia 2020 Odrzucam podanie. GT pokazuje, że grasz ponad tydzień a nie +/- 3 miesiące 1
Lexis Opublikowano 29 Sierpnia 2020 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 29 Sierpnia 2020 Nick jakiego używasz: ℓєxιѕ Wiek: 16 Staż gry na serwerze: 40h Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - Chętnie pomogę w kontrolowaniu serwera - Często przebywam na serwerze - Dobry kontakt z innymi graczami i adminami - Pozytywny humor Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem / w nocy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199060223065/ Kociaczek, 30 Sierpnia 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ 2
Koneko Toujou Opublikowano 28 Września 2020 Fragowicz Opublikowano 28 Września 2020 Nick jakiego używasz: Koneko Toujou Wiek: 15 Staż gry na serwerze: 25h Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -Pomagal bym innym graczom -Jestem czesto na serwerze -Kontrolował bym serwer -Jestem kulturalny Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem / Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198074053979/ Kociaczek, 30 Września 2020 Odrzucam podanie. GT stanowczo za małe
SchładzaczDoArbuzów Opublikowano 29 Września 2020 Fragowicz Opublikowano 29 Września 2020 Nick jakiego używasz: SchładzaczDoArbuzów Wiek: 15 Staż gry na serwerze: parę miesięcyCzy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -posiadam dobry kontakt z administratorami -lubię rozmawiać -jestem aktywny Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem / Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198392052335/ Kociaczek, 1 Października 2020 Odrzucam podanie. Nigdy nie widziałam Cię na serwerze, Admini tak smao
Rusekk Opublikowano 14 Października 2020 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 14 Października 2020 (edytowane) Nick jakiego używasz: | Rusekk™ | Wiek: 15 Staż gry na serwerze: 130 godzin Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:, - jestem miły dla innych graczy -znam i poznaje nowych graczy, co ułatwi prace -bardzo często bywam na serwerze -dużo osób mnie zna i mam u nich bardzo dobrą reputacje Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/ADRXXX/ Edytowane 16 Października 2020 przez Rusekk Kociaczek, 14 Października 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ 1 1
⭕⃤ ᠌ MAŁTYNA ⭕⃤ ᠌ Opublikowano 12 Listopada 2020 Fragowicz Opublikowano 12 Listopada 2020 (edytowane) Nick jakiego używasz: Martyna317Wiek: 16 Staż gry na serwerze: zacząłem jakoś pod koniec marca grałem do czerwca potem przez awarie komputera byłem zmuszony przerwać i zacząłem znowu pod koniec października. Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: Jasne, że tak.Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak ale dostałem unbana http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:200220792&advType=steamidKilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Zacznijmy od tego, że nie mam problemu do wykonywania poleceń wyższych czy też starszych rang oraz tych niższych. Jestem też bardzo miłym oraz pomocnym graczem który szybko nawiązuje nowe znajomości i jak najbardziej chciałby urozmaicić rozgrywkę innym. Mam też całkiem spore poczucie humoru ale potrafię zachować powagę do danej sytuacji. Bardzo często jestem na serwerze mianowicie na serwer wchodzę około 10 i jak czas pozwoli to do nawet 17 a później od około 20 do 24 lub do ostatniego gracza na serwerze. Wydaje mi się że jestem też lubianym graczem na serwerze co też jest ważne w tej postawie. Oraz ogarniam komendy. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Tak jak mówiłem od rana do popołudnia i od wieczora do nocy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198360707313/ Edytowane 12 Listopada 2020 przez ⭕⃤ ᠌ MAŁTYNA ⭕⃤ ᠌ Kociaczek, 27 Listopada 2020 Podanie zostaje ostatecznie odrzucone. 1 2
potulnydorek Opublikowano 18 Listopada 2020 Fragowicz Opublikowano 18 Listopada 2020 Nick jakiego używasz: potulny_dorek Wiek: 16 Staż gry na serwerze: 53 godz. Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] - Bardzo czesto przebywam na serwerze. - Jestem lubianą osobą przez wielu graczy. - Zachowuje kulturę. - Dogaduje sie z adminami . - Trzymam sie zasad serwera i pilnuje zeby inni gracze tez pilnowali bądź jesli pojawiają sie nowi te zasady im tłumacze. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano, wieczorem Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199060643898/ Kociaczek, 24 Listopada 2020 Podanie wstrzymane do 1 grudnia Kociaczek, 30 Listopada 2020 Zero kontaktu, podanie odrzucone.
Właściciel GET Opublikowano 19 Listopada 2020 Autor Właściciel Opublikowano 19 Listopada 2020 UWAGA: WAŻNY KOMUNIKAT DLA SZYBKIEJ REKRUTACJI NA ONLY AWP :: NO SCOPE Od dnia jutrzejszego, tj. 20.11.2020 wprowadzamy zasadę, że każda osoba po napisaniu podania w tym temacie ma zgłosić się do Opiekuna serwera @ Kociaczek . W ostateczności należy napisać na prywatną wiadomość do mnie w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy wstępnej. Dlaczego trzeba się zgłosić? Ano dlatego, że dość często zdarza się, że kandydat złożeniu podania i jego przyjęciu znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jaki jest cel rozmowy? Rozmowa ma na celu zweryfikować, czy mamy do czynienia z kandydatem idiotą, a ostatnio pełno takich szczególnie w wieku 14-15. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnego banowania ludzi, którzy jak widać stroją sobie z naszej pracy żarty. Ponadto, dla pierwszych 3 adminów, którzy złożą podania i zostaną zaakceptowani oferujemy likwidację jednorazowej opłaty członkowskiej. Warunkiem tego jest oczywiście chęć pomocy i zaangażowanie, zarówno w życiu forum, jak i serwera. - - - Jeśli ktokolwiek namawia lub buntuje Was przeciwko naszej sieci serwerów , to będę wdzięczny za informacje w tej sprawie. Chcemy stworzyć silną ekipę adminów na tym serwerze, dlatego każda osoba udzielająca prawdziwej informacji zostanie przez nas nagrodzona! Pozdrawiam 9 1 1
xMiSx_ Opublikowano 24 Listopada 2020 Fragowicz Opublikowano 24 Listopada 2020 Nick jakiego używasz: Stanczyk Wiek: 21 Staż gry na serwerze: Na serwerze only awp od jakieś 2 miesięcy, ale na zwykłym awp od 2015 roku Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -jestem sprawiedliwy -Często gram na serwerze -Kulturalny, miły, sympatyczny ludzie mnie kojarzą nigdy nie miałem z nikim jakiegoś problemu Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu:https://steamcommunity.com/id/sdgdfgs/ Kociaczek, 24 Listopada 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem - https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ Kociaczek, 4 Stycznia 2021 Z przyczyn osobistych, kandytat musiał zrezygnować 2
Not_WKN Opublikowano 25 Listopada 2020 Wykluczony Opublikowano 25 Listopada 2020 Nick jakiego używasz: WKN Wiek: 16 Staż gry na serwerze: 20h, gram ok. 1 miesiąca łącznie Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -Doświadczenie w byciu administratorem -Według mnie jest mała ilość administracji na serwerze, od dłuższego czasu spotykam tylko jednego admina na serwerze dlatego piszę podanie -Dobry kontakt z graczami -Możliwość wejścia na serwer o każdej porze Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Gram o różnych porach nie mam swoich stałych Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Not_WKN/ Kociaczek, 25 Listopada 2020 Przyjęty. Zapoznaj się z tym tematem - klik 3 2
Redaktor olusia Opublikowano 28 Listopada 2020 Redaktor Opublikowano 28 Listopada 2020 Nick jakiego używasz: olusia Wiek: 17 Staż gry na serwerze: 3h Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem osobą bezwzględną i bezkonfliktową. Posiadam admina na drugim serwerze AWP, więc mam rozeznanie w komendach i regulaminie. Potrafię wprowadzić miłą atmosferę Wywiązuję się ze swoich obowiązków, dlatego chcę pomóc przy rozwoju serwera. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu oraz w godzinach wieczornych Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199014056353/ Kociaczek, 28 Listopada 2020 Przyjęta. Zapoznaj się z tym tematem https://fragujemy.com/topic/35514-faq-cs-gm-wprowadzenie-nowego-admina-w-sieć-fragujemycom/ 4 1 1 3 3
Zasłużony Fragowicz Nemekku Opublikowano 4 Grudnia 2020 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 4 Grudnia 2020 (edytowane) Nick jakiego używasz: Nemekku Wiek: 17 Staż gry na serwerze: około 10h Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: -Jestem charyzmatyczny -Lubię pomagać innym graczom którzy nie są zaznajomieni z regulaminem czy też komendami na serverze -Jestem dojrzały psychicznie -Jestem aktywnym graczem -Łatwo nawiązuję kontakty na serverach -Jestem spokojnym człowiekiem nie unoszę się w stronę innych -Jestem rozmowny -Mam doświadczenie z CS:GO łącznie ze starym kontem mam około 1000h z czego ok. (600h) jest poświęcone serverom więc wiem jak się z nimi obchodzić -Nie lubię nienawiści i toksyczności -Jestem sprawiedliwy wobec wszystkich bez wyjątku -Szybko się uczę więc nie jest dla mnie problemem odnaleźć się w roli administracji Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano około 10-16/ jeżeli jestem w domu po południu od 18-24, często zdarza mi się grać po północy Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: [ https://steamcommunity.com/profiles/76561199019585423/ ] Edytowane 4 Grudnia 2020 przez Nemekku Kociaczek, 4 Grudnia 2020 Podanie tymczasowo odrzucone. Pograj więcej na serwerze, nabijaj godziny niech więcej osób Cię pozna.
Rekomendowane odpowiedzi