Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

TURBO LACZEK

[KOSZ] Podanie na admina - Turbo Laczek

Recommended Posts

Imię: Marcin
Aktualny wiek: 14 lat
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 2344 godzin

Nick na serwerze: Turbo Laczek
Staż gry na serwerze: od października 2017
Godziny w jakich grasz na serwerze: w tygodniu najwcześniej od 14, w dni wolne większą część dnia z wyjątkami
Link do wykresu aktywności na serwerzehttps://www.gametracker.com/player/Turbo laczek/80.72.33.178:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: tak, a oprócz tego raz na innym nicku
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminemJestem aktywnym graczem na serwerze, zna mnie większość osób, a co za tym idzie – jestem całkiem lubiany. Jestem osobą komunikatywną, spory rozwiązuje bezstronnie, bez żadnych koleżeńskich przejawów. Zobaczyłem, że potrzebne są ręce do roboty, więc stwierdziłem, że może warto wrócić na "stare śmieci", jak to mówią . Potrafię używać SourceBans'ów. Pogadałem z paroma osobami na stanowiskach, które zachęciły mnie do złożenia podania, więc tak oto i  jestem. :) 

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID:  STEAM_1:0:170954087

Hej, jako iż posiadałeś kiedyś admina na naszej sieci musisz napisać podanie w tym dziale --> https://fragujemy.com/forum/474-podania-powrotne/

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
      Wzór - podanie o admina

Przykładowa nazwa tematu:

Podanie - Nesty
      nazwa tematu musi zawierać nick gracza

Przykład wypełnienia:

Nick jakiego używasz: Nesty
      Staż gry CS:GO: przeszło rok
      Staż gry na serwerze: od 2 miesięcy
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS] / NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE
      Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE
      Godziny w jakich grasz: od poniedziałku do piątku po południu, tak mniej więcej między 13-16, zaś w weekendy 16-20
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]

Link do aktywności na serwerze: [www.gametracker.com]: 

Wymagania:
      Kilka sensownych postów na forum. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Minimum czas spędzony na serwerze to 30h. Musi przebywać na serwerze przynajmniej miesiąc. Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. Brak posiadania funkcji lub przywilejów (np. admin serwera, moderator) na innych sieciach serwerów. Podstawowa wiedza w zakresie gry, serwera oraz obowiązków i funkcji adminowskich.  Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Kandydat powinien być rozpoznawalny na serwerze!
      Innymi słowy, powinien wyróżniać się na tle innych, np. skillem, znajomością moda, wiedzą dot. gry lub innymi cechami.

Czego oczekujemy od przyszłego admina:
      Aktywności w życiu forum, jak i serwera. Rzetelnego wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Minimum zmobilizowania się do rozwoju dalszego serwera. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Brak posiadania rang i innych przywilejów na innych sieciach serwerów. Częstego komunikowania się z graczami. Systematyczności. Co oferujemy przyszłemu adminowi:
      Pracę w przyjaznym gronie adminów i administratorów. Miłą atmosferę, ale i konsekwentność administratorów. Doświadczone i rzetelne grono administracji sieci. Wsparcie od Opiekunów serwera i administracji sieci.  Dostęp do różnych dodatków typu rezerwacja slota, V.I.P (jeżeli dostępne) i inne. Dostęp do specjalnego działu na forum. Brak przymusowych składek adminowskich! Wiele, wiele więcej! Formalności, które należy wiedzieć przed i po napisaniu podania:
      Rozpatrzenie podania trwa minimum 1 dzień, a maksymalnie 3.
      -> w wyjątkowych sytuacjach rozpatrzenie może trwać dłużej niż 3 dni. Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie! Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane. Nie wypowiadaj się w swoim podaniu! Chyba, że masz coś merytorycznego do przekazania. Jeśli Twoje podanie zostanie odrzucone, przekonaj nas do siebie i odczekaj minimum 7 dni.
        Podanie bez wzoru zostaje odrzucone i wyrzucone do archiwum podań. Podanie bez nieosiągniętych wymogów gwarantuje jego natychmiastowym odrzucenie. Brak wypełnienia jakiejkolwiek luki skutkuje zamknięciem podania.
        Podanie swojego wieku oznacza Twój aktualny, rzeczywisty wiek, a nie ten, który będziesz miał, np. za miesiąc. Najważniejsze zdanie w podaniu ma Opiekun i ViceOpiekun serwera. Jednak Administracja ma prawo zanegować ich decyzje. Po akceptacji podania, należy zapoznać się z działem ukrytym i złożyć przysięgę, a ponadto wpłacić opłatę członkowską - wszystko zostało opisane w specjalnym FAQ dla admina, który Opiekun zamieszcza podczas przyjmowania admina.
    • By shagur
      Imię: Adrian
      Aktualny wiek: 21
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  ponad 4k godzin. jakies 4lata.

Nick na serwerze: ProWojKox123PL
      Staż gry na serwerze: miesiac, niby 8h mam toptime ale przed resetem tez gralem.
      Godziny w jakich grasz na serwerze: zalezy od zmiany w robocie, 4 brygadowka.
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMEME ] http://rank.fragujemy.com//?page=profiles&search=1&profile=STEAM_1:0:154354228

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak, 1.6 przez amxmodmenu na kilku serwerowniach.
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Znam sie na odpalach, pisalem w innym poscie ze testowalem odpaly w 1.6 dla pewnej firmy i bralem udzial w projekcie ktory polegal na wskazaniu odpalonego gracza na danym cheacie gdzie wszyscy cos mieli.

Staz w cs 1.6 oklo 6kgodzin w cs go 4k  godzin ogolnie w cs gram 11lat wiec co nie co wiem o tej grze.

Jestem wyrozumialy, surowy, z zasadami i do kazdego przypadku podchodze indywidualnie nie na zasadzie, a znam kogos to daje bana bez specta chociazby. Oczywiscie rozpisywanie demek nie jest mi obce.

Mysli ze przydam sie na only mirage gdyz gram praktycznie codzien i nie raz moje emocje dochodzily do poziomu wyrzucenia kompa przez okno, mam zapisane konta wiec wszystko do ogarniecia. A tez chce sprobowac adminowac w cs go, bo to troche inna bajka i wyzwanie a ja lubie wyzwania : )

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID:  STEAM_1:0:154354228
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy