Skocz do zawartości

Ranking na rozgrzewce


KaTSu || NXS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio został dodany ranking co jest wielkim plusem i szanuje za to. Wszytko jest ok. tylko własnie jak w temacie, bardzo bym prosił o usunięcie rankingu tzn. punktów zdobywanych za zabójstwo na rozgrzewce ponieważ część graczy jest jeszcze afk a jeszcze inni ćwiczą jumpy itp. Z góry dziękuje. :)

Opublikowano

Popieram inicjatywę. Mimo wszystko ta rozgrzewka dla wielu to jest właśnie chwila przerwy, co by można było wyjść po jedzonko czy cokolwiek. A większość z graczy, którym zależy na rankingu nie chce tracić punktów w taki sposób. Więc, jak dla mnie, jeśli taka zmiana byłaby możliwa do wprowadzenia to jak najbardziej jestem za.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

a potem gdzie sa punkty 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Wiadomo :D dziękuje :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności