Skocz do zawartości
WielBond

Zestaw 200zł morele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Szybki temacik (:)), opłaca się taki "zestaw" do 200 zł? Razem wyjdzie 220 z kurierem, czyli nawet nad budżet.

Jedyny dylemat mam z słuchawkami, ale raczej postawie na te Sharkoony, mikrofon już mam (MT391) więc na jego jakości mi nie zależy. Zastanawiałem się też na SuperLuxami, ale nie wiem czy mają regulację głośności na przewodzie/ słuchawkach co jest dla mnie dosyć ważne. Do tego wszystkiego z opinii w komentarzach wynika, że owe SuperLuxy mają tendencje do pocenia uszu po użytkowaniu przez parę godzin (a swoję potrafię przesiedzieć). 

Co do samej myszki, o co chodzi z tym całym "ultra core", fajne to, przydaje się i co najważniejsze- ile kosztuje odblokowanie tych funkcji?
Screen z koszyka: https://scr.hu/KNVAaD

Myszka/ Słuchawki/ Podkładka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to tak:

- Myszka - Myślę że wybrałeś jedną z lepszych myszek do gamingu. Mój kolega ma tą myszkę i mówi że bardzo dobrze leży w dłoni i ogólnie jest cacy.

- Słuchawki - Do słuchawek mam jedno zastrzeżenie, iż je miałem i sam ich nie polecam. Jakość dziwięku była średniej jakości, a wygody w nich nie szukaj. Odstawiłem po dwóch miesiącach

- Podkładka - Jak podkładka. Miałem tą podkładkę. Bardzo polecam. Wymieniłem ją po pół roku, bo się starła, a tak ogólnie nie ślizga się jest wykonana w dobrej jakości. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superluxy HD681 nie mają regulacji na przewodzie. Z tym grzaniem to wiesz... jednemu ciepło innemu nie. Tak samo jak z uciskaniem - mniejsza głowa i nie ma problemu, przy większej nacisk na głowę większy, logiczne, to i komfort mniejszy. Superluxy są półotwarte, co oznacza lepszy dzwięk przestrzenny.

 

W tej chwili używam Superluxów HD668B i dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy ci na mikrofonie to lepszym wyborem będzie SENNHEISER HD 201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności