Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

k0zi

Własny Spray

Recommended Posts

Kilka osób z serwera pytało " k0zi jak zrobiłeś swój spray " postanowiłem że stworzę post zamiast odpowiadac każdemu z osobna :>

Otóż nic prostszego jak wejsc w nasz Folder z zainstalowanym cs'em

np:  D:/Program Files/Steam/steamapps/common/halflife/valve/logos

w tym folderze mamy zapisane przykładowe " SPREYE ".

Kliknijmy prawym myszki na " 8ball1 " otwórz za pomocą -> paint.

Następnie możemy użyc lupy aby powiększyc obrazek w celu zamazania go calego na czarno i wpisania tekstu / namalowania grafiki wedle naszego uznania tak aby wszystko zmieściło się w tym polu białym kolorem.

Jak zapewne juz się domyslacie na koniec wystarczy zrobic " Zapisz " i nadpiszemy nasz własny w miejsce tamtego. Toteż w cs wybierajac juz te " 8ball1 " załaduje nam nasz " SPREY "

Pamiętajcie że rozmiar spreyu nie może byc większy niż 64x64 w ustwieniach painta i zawsze upewnijcie się nawet jeżeli będziecie eksperymentowac na własną rękę że po zapisaniu pliku jest to format

" . bmp "  ten dopisek musi byc zawsze z  " .jpg " to nie przejdzie :]

Mam nadzieje że pomogłem wam urozmaicic swój prywatny czas w grze.

~ Pozdrawiam,  k0zi

Edited by k0zi (see edit history)

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został przeniesiony z forum

Serwery CS 1.6 - Fragujemy.com[CS 1.6] 3# ONLY DE_DUST2 at Fragujemy.com[DD2] Offtopic serwera

do

Świat Counter-Strike'aCounter-Strike 1.6Poradniki CS 1.6

Sformatuj ten tekst (kolory, pogrubienia itd.), bo nie da się tego czytać. 

Mam nadzieję że teraz nieco lepiej się to graficznie prezentuje. Nie jestem estetykiem a na celu miałem tylko pomoc tym którzy nie znali dotychczas owej metody robienia swojego " SPREYA "  :>

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Madziaa<3
      Jak zrobić własny spray do Counter Strike 1.6?
      Pobieramy program Half Life Logo Creator - KLIK! Instalujemy. Szukamy pobranego folderu. Jego nazwa to "Robster Productions", dalej wchodzimy w Half Life Logo Creator, następnie włączamy aplikację "HLC".  Następna bardzo ważna rzecz: Szukamy naszego pliku hl.exe (znajdziemy go tam, gdzie mamy zainstalowanego CS'a). Gdy otworzy się program, wciskamy OPEN i wyszukujemy obrazka, który ma nam posłużyć jako spray. Następnie wciskamy "autosize".  Pamiętaj, aby niżej zaznaczyć grę Counter Strike. Klikamy "save it to" i zapisujemy na przykład na pulpicie, przedtem zmieniając nazwę na tempdecal.wad . Następnie wybieramy "Make WAD" Zamykamy program. Klikamy prawym przyciskiem myszy we właściwości na zapisanym pliku i zaznaczamy "Tylko do odczytu".  Wchodzimy w folder cstrike i wrzucamy bądź podmieniamy ze starym plikiem.  
      Poniżej mój filmik, może trochę pomóc

• Create New...

Important Information

Privacy Policy