frez Opublikowano 28 Kwietnia 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 28 Kwietnia 2016 Zgodzimy się co do tego, że Duelyst był jednym z największych, pozytywnych zaskoczeń końcówki 2015 roku. Ludzie spodziewali się jakiegoś casualowego crapa, tymczasem dostali przepiękną, wystylizowaną produkcję, która jest połączeniem Hearthstone’a, PoxNory i BattleForge’a. I to nie od byle kogo, bo od m.in. byłego pracownika Blizzard'a, który wcześniej maczał swoje palce nad Diablo 3. Dlatego, tym bardziej miło mi ogłosić, że dzisiaj w nocy miała miejsce oficjalna premiera tej gry. Co się zmieniło? Coż, zakończyła się trwająca od listopada wersja beta, dostaliśmy nową stronę, nowego patcha (z nowymi jednostkami i balansem) i nowe trailery... w tym jeden cinematic. Gramy oczywiście za darmo. Zapraszam na Duelyst.com. http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/oficjalna-premiera-duelyst-jest-to-przepiekna-gierka-stworzona-m-in-przez-bylego-pracownika-blizzard-a Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.