Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

team_refuse_wallp_2015-968x505.jpg

 

Konrad „EXUS” Jeńczeń dołączył do Team Refuse, zastępując tym samym Michała „mono” Gabszewicza. Niestety, jak do tej pory, nie mieliśmy okazji poznać oficjalnego stanowiska drużyny w sprawie zmiany.

 

Jak poinformował za pośrednictwem swojego fanpage’a mono, do przetasowania w składzie Team Refuse doszło dwa tygodnie temu. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się o nowym zespole polskiego zawodnika. Gabszewicz, razem z m.in. Marcinem „LTN” Krzemińskim oraz Krzysztofem „Starkiem” Lewandrowskim, zasilił szeregi Wasps e-Sport.

 

Już z nowym zawodnikiem w składzie, Team Refuse pojedzie na Insomnia57. Turniej odbędzie się 26-27 marca w brytyjskim mieście Birmingham.


Skład Team Refuse:
Piotr „Morelz” Taterka
Kamil „Kamil” Kamiński
Sebastian „NEEX” Trela
Paweł „reatz” Jańczak
Konrad „EXUS” Jeńczeń

 

Źródło: http://cybersport.pl/47803/exus-zasila-szeregi-team-refuse/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności