Dobry Pacjent Opublikowano 18 Lutego 2016 Fragowicz Opublikowano 18 Lutego 2016 Siema mam problem z mapą de_arizona mianowicie wyskakuje mi błąd, gdy próbuję wejść jest napis "Cannot continue without model ?es/de_arizona_glow.spr disconnecting" Próbowałem usunąć pliki to wtedy były problemy z kolejnymi i tak w kółko..
370 Opublikowano 18 Lutego 2016 Fragowicz Opublikowano 18 Lutego 2016 (edytowane) Skasuj całą zawartość folderu cstrike_downloads i w konsoli wpisz - sv_allowdownload 1. Jak nie pomoże to spróbuj pobrać mapę z internetu. Miałem podobny problem z mapami na gg. Edytowane 18 Lutego 2016 przez Legend*
Legendarny Fragowicz Dario203 Opublikowano 18 Lutego 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 18 Lutego 2016 Napisze ścieżki do tej mapy jutro, jak nie pomoże to co kolega wyżej napisał. Albo porwe Cię na swój serwer testowy, może tam uda Ci się ściągnąć pliki i potem fruuuu na 4fun. :-D
Właściciel GET Opublikowano 18 Lutego 2016 Właściciel Opublikowano 18 Lutego 2016 dodaj do server.cfg - sv_allowdownload 1. Jak nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz tego.
Legendarny Fragowicz TygryS Opublikowano 10 Marca 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 10 Marca 2016 Brak zainteresowania, zamykam.
Darkness.#exe Opublikowano 7 Kwietnia 2020 Zawieszony Opublikowano 7 Kwietnia 2020 Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
Rekomendowane odpowiedzi