Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

dignitas-968x505.jpg

 

Podczas tegorocznej edycji Copenhagen Games rozegrane zostaną dwa turnieje w Counter-Strike: Global Offensive: dla mężczyzn i kobiet. Ich łączna pula nagród ma wynieść 37 000€. Zawody odbędą się 23-26 marca w centrum wystawienniczym Øksnehallen.

 

W zmaganiach dla mężczyzn do zgarnięcia będzie 30 000€, czyli o 4 000€ więcej niż w ubiegłym roku. Zwycięzca opuści Danię z czekiem na 17 000€. Jak dowiedział się serwis HLTV.org, pierwszym zaproszonym na ten turniej zespołem jest Team Dignitas. W zawodach ma wziąć udział w sumie szesnaście zespołów – połowa z nich otrzyma zaproszenia, a pozostałe będą wywalczą sloty w kwalifikacjach.

 

Kobiecy turniej na Copenhagen Games będzie miał nieco niższą pulę nagród. Znajdzie się w niej 7 000€. Weźmie w nim udział szesnaście zespołów. Na chwilę obecną organizatorzy nie ujawnili nazwy żadnego z uczestników.

 

Źródło: http://cybersport.pl/45650/copenhagen-games-z-meskim-i-zenskim-turniejem-csgo/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności