Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'złotych' .
-
Grał w CSGO od 3 dni. Właśnie sprzedał skina za blisko 700 tysięcy złotych
Zamasu opublikował(a) temat w Artykuły o grach
Czasami po prostu ludzie mają szczęście. O wielkim farcie może mówić 18-latek, któremu udało się wydropić kosę i sprzedać ją za abstrakcyjną kwotę. 18-latek miał w CS:GO przegranych zaledwie 31 godzin. Po takim czasie otworzył skrzynkę, dropiąc z niej jeden z najrzadszych noży w całej grze. Okazało się, że chętnych na zakup jest naprawdę wielu. I tak po kilkudziesięciu godzinach doszło do transakcji. Grał w CS:GO dosłownie przez 3 dni, a może sobie teraz kupić mieszkanie. Przynajmniej mógłby, gdyby był Polakiem. Tak czy inaczej, nóż sprzedano za 169 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 672 tysięcy złotych. 3 dni i blisko 700 tysięcy złotych To naprawdę trzeba mieć abstrakcyjnego farta. Według zewnętrznych serwisów wzór 387 jest jednym z absolutnie najrzadszych i ma 0.001% szans na wydropienie. Stąd taka cena, która zapewne w przyszłości tylko urośnie. 18-latkowi zapewne zależało na czasie i kasie, więc nie traktował tego jako inwestycję, a raczej zwyczajnie szczęście i możliwość szybkiego zarobienia dużej kasy. Blisko 700 tysięcy – czujecie to? I weź tu wytłumacz rodzicom, że gry czasami potrafią naprawdę oddać i nie trzeba wcale być esportowcem ani poświęcać na nie pół życia. Tutaj wiadomo, że to niesamowicie rzadka sytuacja, ale jednak miała miejsce. źródło -
Zapraszam do oglądania. Linkacz do filmiku :)
- 3 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- najciekawsze
- rzeczy
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
1. Nie Czituj ! 2. Nie wyzywaj ! 3. Nie nadużywaj Micro ! 4. Nie Wydzieraj się przez Micro ! 5. Nie SPAM'uj ! 6. Nie Reklamuj ! 7. Nie puszczaj Durnych Tekstów, Muzyk i itd. Przez Micro ! 8. Nie proś o Adma/Vipa bez powodu ! 9. Nie przechodź do innego Team'u bo Np. Terro przegrywa ! 10. Nie używaj często wulgarnych słów ! 11. Nie podszywaj się ! 12. Nie SPAM'uj Adminowi na u@ np. Zmień Mapę ! 13. Nie narzekaj na Zachowanie innych ! Chyba, że wyzywają ! 14. Nie narzekaj na Mapkę ! 15. Nie BUG'uj ani Nie LAG'uj ! 16. Nie kładź Paki na np. B jeżeli Only A ! 17. Nie Podpowiadaj ! 18. Nie skarż się na Innych ! Jak np. ktoś, coś źle zrobił ! 19. Nie składaj skarg o zwykłe "Głupek" ! 20. Nie zastraszaj ! Poradnik by Gram na Farcie :)
