Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Cześć, chciałem Wam zaprezentować grę pt. "Kosmiczni Wojownicy". Jest tam 11 serwerów oraz na każdego z nich przydzielony administrator.

Jest tam multum lvl. Nie wiem jaki jest największy, możliwe że podwyższają je co jakiś czas. Możemy wybrać dwie postacie. Songoku lub Vegete.

Wiąże się to z tym że każdą z tych postaci jest inna przygoda. Goku od małego, czyli od spotkania żółwia, który zleca nam misje, po niej udajemy się do Genialnego żółwia itp aż nw. Do sagi Z lub GT(Dopiero jestem saga Z:D). Vegetą zaczynamy podbijając planety po kolei i wykonując misje. Ogólnie gra jest widziana od góry, mamy do dyspozycyj różne techniki oraz nauczamy się i trenujemy sile,wytrzymałość itp. Ogólnie gra jest typową RPG. To chyba wszystko. Ja osobiście gram na serwerze 11. Goku mam 228 lv, a Vegetą 158 lv. Moje nicki to: Goku-SonDawid, Vegeta-Davitto. Łapcie linka.

 

big.png

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności