Skocz do zawartości
JOKER1983

[KOSZ] uwaga co do podkladania sie i ocena sytacji przez adminow

Rekomendowane odpowiedzi

meczy mnie ten temat już jakiś czas aż w końcu postanowiłem napisać posta na ten temat dotyczy się sprawa  adminów serwera zm co oni rozumieją przez podkładanie się bo miałem kiedyś taka sytuacje z Jasiem dostałem od niego bana za podkładanie się bo zgłosiło mu to kilku graczy ze to uczyniłem po rozmowie z jasiem na steamie obejrzał demko i stwierdził ze to nie do końca było podłożenie tylko jak to napisał chciałem być takim rambo i samemu rozwalić zombi a ze ktoś pchnął na mnie zombi z drugiego końca mapy i zaraził mnie jasio pewnie  kojarzy to sytuacje ale nie chodzi mi konkretnie o sytuacje bo pretensji o to nie mailem tylko ogólnie jak to wygląda ze strony adminów nie widzi całego zajścia  tylko widzi co się dzieje na serwie np początek rundy admin jest na drugim końcu mapy a akcja rozgrywa się w innym miejscu zombi zaraza 1 i bamba i często widziałem ze poleciał ban za podkładkę a nie musiała to być podkładka

 

 

nie chce nikomu zaszkodzi w tym poście chodzi mi CHillu o ta sytuacje co się kłóciliśmy ze to była podkładka z twojej strony ja twierdziłem ze podłożyłeś się a ty ze nie dla mnie osoba która wychyla się po za szereg innych i podchodzi bliżej niż inny i zostaje zarażana to dla mnie podkładka mimo ze nie zrobiłeś tego celowo tylko chciałaś być jak to napisał jasio taki rambo

każdy ocenia sytuacje inaczej dla jednego podkładka dla innego nie

 

http://217725.node2.pukawka.pl/hltv-1504022320-zm_battleground_foda-1428009600-1428011640.zip

 

to jest link do tego demka i miało to miejsce w 4 rundzie czas około 8;15 i dalej tez było kilka takich sytuacji

 

dodam ze  chillu jako admin jest bardzo dobry

 

Proszę o wypowiedzi tylko samych adminów i  nie zamykajcie  tematu na razie

 

 

i jeszcze jedno

czy to jest podkładanie się jak człowiek się zarazi specjalnie żeby tylko nabić pkt zombi mimo ze nie ma ani szalonego ani granata  bo jest kilka osób co tak specjalnie robią

 

jest polowanie zombi gdzieś się skampi i czeka zaraza typa co ma już 12 kt zombi i lecą granaty czy szalony czy to jest podkladka ??

Edytowane przez JOKER1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było polowanie, jeden zombie i wszystko byłoby spoko, gdyby Chilu nie wcisnął "W" w finalnym momencie. Nie wiem czy to było z paniki czy specjalnie, ale Chilu nie ładnie :/. Rozmawiałem już z nim o tym i zapewniam, że kolega nie będzie bardziej ostrożny następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sprawa jest jasna i klarowna, na początku rundy spierdzielasz do kampy. Jeżeli jakimś cudem uda się zorganizować polowanie to wtedy musi być pełna współpraca teamu żeby zepchnąć go do rogu, a nie rzucać tym zombie jak szmatą po połowie terenu po którym latają ocalali.

Ja nigdy nie strugam odważnego w tej kwestii bo wiem gdzie jest moje miejsce w szeregu i toteż z tego tytułu nie mam żadnych problemów. Bo jeżeli jest polowanie zawsze można wyjść BEZPIECZNIE z ukrycia i jakoś dolecieć do tego zombie i go wspólnymi siłami ukatrupić. No ale.... jak ze wszystkim to tylko słowa.... :)

Reasumując: Maniakalne granie bez emocjonalnego ogaru do niczego dobrego nie prowadzi. :P

Edytowane przez Harmuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie Harmuś ma rację polowanie powinno być zorganizowane. Niektórzy nie powinni podchodzić za blisko zombie bo nie każdy jest afk i da się zatłuc tylko powinny być w odpowiedniej odległości aby reszta team`u nie obwiniała o podkładanie się . Niekiedy human nie da rady uciec do kampy i jak ten human rzuci granat to piszą , że "podkłada się" nie widząc całej sytuacji i wtedy admin jest wprowadzany w błąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie wszystko tak ooo..

kazdy moze sie pomylic , ale jak byscie obejrzeli demko do konca nie bylo sytuacji takiej drugiej w moim wykonaniu ( i dalej mowie pisze ,ze to z mojej strony nie bylo specjalnie nie bawi mnie podkladanie)

A co do podkladki dla mnie jest prosto ktos wbiega na zm specjalnie i po chwili rzuca hejka  to jest perfidne podkladanie ale sytuacji podkladania na serwerze jest wiele np wymienie wave ( inteligetne pokladanie afk z poczatku rundy a  potem zaczyna rzucac szyszki )

 

 

JOKER Podkladania nie da sie opisac slowami sa rozne sposoby i od sposobow admini reaguja czy to bylo specjalnie czy nie 

 myslę ,że ty uważasz  ,że ja jako admin nie zostalem ukarany ? ja moge przyjąc kare na siebie ,ale pamietaj kazdy jest czlowiekiem ja na serwerze duzo siedze prowadze tryb zycia praca komputer( cs) weekend szkola 

Wedlug mnie ja  bardzo duzo robie dla serwera wystarczy wejsc w amx bansa  zobaczyc ile bylo odemnie banow slusznych

Tyle odemnie bd mial jakies pytania nie psiz tu wal steam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładanie można zrozumieć na kilka sposobów, są cwaniaki które mają granat i biegnąc do kampy "niechcący" nie trafi w wejście gdy goni go zombi, drudzy to ludzie którzy słyszą zombie i zamiast uciekać do kampy biegną w jego stronę, zaś trzeci to ci którzy udają rambo bijąc zombie nie rzucając frosta pomimo iż mają kasę. Wiadomo, takich jest dużo, ale są też ludzie perfidni którzy podchodzą do zombie i dźgają go nożem, oczywiście nie można tu wykluczyć sytuacji z szalonym i ludzie muszą się tego nauczyć gdy wchodzi nie idziemy w jego stronę, cofnijmy ile się da i jeśli możemy rzucajmy he,  nie blokujemy go lub nie podchodźmy na twarz dając się zarazić, bo przecież nie mam gdzie uciec, albo chcę nabić pkt i zarazić resztę która siedzi w kampie. Kończąc ja osobiście jeśli nie widzę danej sytuacji w której koleś się podkłada to po prostu nie banuję, bo graczom wystarczy iż facet rzucić granat a wtedy wysyp na u@, że on na 100% się podłożył. Dostaję taką informację, schodzę na spect'a i obserwuję danego gościa.

Edytowane przez JimiHumuhuma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHILLU pisząc tego posta i podając twój przykład nie chodziło mi o to żeby cie usadzić jak napisałem jesteś dobrym adminem a dałem taki przykład bo innego nie miałem na demku żeby pokazać i dopytać się na jakiej podstawie oceniacie ze ktoś się podłożył  widzisz ty jesteś adminem i według ciebie to nie była podkładka możne i nie świadoma i nie celowa ale była ilu graczy tyle sposobów widzenia danej stacji dla tego teraz się postaw w roli gracza któremu wydaje się ze nic nie zrobił a w zasadzie się podłożył chciałem tylko poznać wasze opinie na ten temat na jakiej podstawie oceniacie dana sytuacje jak jest tyle rodzai podłożeń się

 

od rozwiązywania jakiś nie jasności dla gracza jest forum dla tego powstał ten temat lepiej wyjaśnić sobie tutaj niż spinać i przekrzykiwać się na serwerze

wiem co chciałem wiedzieć wiec temat można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kozacki Styl
      Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany.
      Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze 
      Wypis z consoli

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: RecyDywistA
      ||| IP: 188.146.104.57
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331
      ||| Nick admina: Sunwolf
      ||| Powod: blokujesz szalonego
      ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58
      ||| Dlugosc: 4 godzin
      ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin
      ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      * Przywileje ustawione
    • Przez [BOT] Fraguś
      Regulamin Adminów serwerów
       
      Czyli najważniejsze zasady, które dotyczą każdego Admina serwera.
      Złamanie poniższych zasad skutkować może odebraniem praw adminowskich.
       

      Powinności Adminów serwerów CS 1.6 / CS 2...
       
      I. Admin powinien godnie reprezentować sieć Fragujemy.com.
      Powinien dawać przykład innym graczom sieci serwerów. Powinien wyróżniać się ponadprzeciętną kulturą słownictwa oraz zachowania. Powinien dbać o dobre imię powierzonego mu serwera, jak i całej sieci serwerów. II. Admin powinien działać na rzecz dobra całej sieci serwerów.
      Powinien pomagać w kryzysowych sytuacjach dla naszej sieci serwerów. Powinien wkładać swoje serce w prace, jaką wykonuje na rzecz powierzonego mu serwera.  Nie powinien zatajać informacji zagrażających bezpieczeństwu i rozwoju serwerów oraz sieci. Nie powinien zatajać sytuacji, gdy inny admin nie wywiązuje się z obowiązków mu przydzielonych. III. Admin powinien działać na rzecz dalszego promowania sieci serwerów.
      Powinien współtworzyć społeczność naszej sieci serwerów. Powinien promować naszą sieć serwerów na wszelaki sposób. Powinien przyczyniać się do rozwoju serwera mu powierzonego, jak i całej sieci serwerów. IV. Admin powinien aktywnie uczestniczyć w życiu forum, jak i powierzonego mu serwera.
      Powinien odnosić się do skarg bądź odwołań, które go dotyczą. Powinien zgłaszać wszelkie spostrzeżenia i uwagi dotyczące serwera. Powinien przedstawiać swoje propozycje i pomysły dotyczące serwera. Powinien uczestniczyć w spotkaniach adminowskich organizowanych przez Opiekuna serwera. Powinien informować o nieobecnościach dłuższych niż 3 dni w przeznaczonym do tego dziale serwerowym. Powinien zaznajamiać się na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez Administrację sieci bądź Opiekuna serwera. Nie powinien wynosić informacji z ukrytych działów na zewnątrz dla zwykłych użytkowników sieci. V. Admin powinien być w pełni przygotowany do pełnienia powierzonych mu funkcji.
      Powinien posiadać dowód by wybronić się z niekorzystnej dla niego sytuacji. Powinien wykazywać się wysoką znajomością regulaminów i zasad obowiązujących na naszej sieci serwerów. VI. Admin powinien być świadomy oraz stanowczy podczas podejmowania decyzji.
      Powinien rzetelnie rozpatrywać wszelkie sytuacje na serwerze. Powinien ponosić w pełni odpowiedzialność za wszelkie podejmowane decyzje. Nie powinien ulegać żadnym presjom oraz naciskom ze strony graczy. VII. Admin powinien być sprawiedliwy oraz uczciwy wobec wszystkich graczy.
      Powinien traktować każdego gracza na równi z innymi. Powinien oddzielać relacje prywatne od zawodowych z innymi graczami bądź adminami. Nie powinien faworyzować w jakikolwiek sposób jakiegokolwiek gracza. VIII. Admin powinien być pomocny wobec wszystkich graczy.
      Powinien wprowadzać nowych graczy w naszą sieć serwerów. Powinien udzielać wsparcia graczom w każdej sprawie dotyczącej powierzonego mu serwera. IX. Admin powinien współpracować z innymi adminami.
      Powinien liczyć się ze zdaniem innych adminów obecnych na serwerze. Powinien współdziałać z innymi adminami na rzecz dobra serwera i sieci. Nie powinien przenosić wewnętrznych sporów poza gronem adminowskim. X. Admin powinien postępować zgodnie z treścią podpisanej deklaracji.
       
       
      Adminowi zabrania się...

      1. Nadużywania władzy.
      Zabrania się nadmiernego i nieuzasadnionego kickowania graczy. Zabrania się banowania bez konkretnego powodu graczy. 2. Zachowywania się w sposób nieetyczny i niezgodny z prawem.
      Zabrania się kłócenia z innymi adminami. Zabrania się faworyzowania jakichkolwiek graczy. Zabrania się samodzielnego odbanowywania graczy. Zabrania się samodzielnego wymierzania kar na jakimkolwiek adminie serwera. Zabrania się przenoszenia jakichkolwiek konfliktów wewnętrznych pomiędzy użytkowników sieci. 3. Używania funkcji pod wpływem szkodliwych substancji, które wpływają na Ciebie niekorzystnie (np. alkohol):
      Jeśli już jesteś pod wpływem takiego środka, staraj się zachowywać w racjonalny sposób lub nie korzystać z funkcji admina. W ostateczności nie wchodź na serwer, a wtedy unikniesz nieprzyjemnych sytuacji bądź konsekwencji 4. Wszelkiego łamania regulaminu i zasad panujących na naszej sieci serwerów.
      Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób podpisanej deklaracji. Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób regulaminu serwera, na którym zostały powierzone funkcje. 5. Wynoszenia w jakikolwiek sposób poufnych informacji do jakiegokolwiek użytkownika bądź gracza.

      Adminowi pozwala się na...
       
      1. Slapowanie, zabijanie bądź teleportowanie gracza, jeśli ten:
      nadmiernie kampi; chodzi po teksturach; skleił się z innym graczem; używa spec buga ( gracz nakłada się na drugiego ); bądź w innych sytuacjach, jeśli admin uzna to za konieczne 2. Wyrzucenie gracza jako ostrzeżenie, jeśli ten złamał regulamin.
      3. Zbanowanie gracza, jeśli ostrzeżenie w postaci wyrzucenia nie poskutkowało.
      4. Nadanie większego czasu bana, jeśli są do tego przesłanki.
      5. Sprawdzanie każdego gracza - według uznania admina.
      6. Granie na spec bugu, gdy wymaga tego sytuacja.
       

      Specjalne warunki Admina
       
      O specjalnych warunkach admina decydować może tylko wyznaczony administrator lub właściciel sieci.  Specjalne warunki mogą obowiązywać tylko na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia do maks 6 miesięcy. Jeśli dany admin chciałby przejść na specjalne warunki, muszą zaistnieć ku temu istotne przesłanki, tj. : problemy zdrowotne problemy rodzinne  inne wydarzenia życiowe, np. zmiana pracy, przeprowadzka, nadmiar obowiązków prywatnych  Staż jako pełnoprawny admin to minimum 3 miesiące, włączając w to okres kwalifikacyjny. Admin na specjalnych warunkach obowiązany jest do składania sprawozdania opiekunowi z jego aktywności, a także obecnej sytuacji co miesiąc.  Admin w dowolnym momencie może zrezygnować z specjalnych warunków.   

      Ważna informacja
       
      Admin ma prawo nadać dłuższy czas bana w sytuacji, jeśli gracz, np.:
      łamał wcześniej regulamin, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważniejsze powody!
       
      Admin ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick lub mute.
       
      Admin nie informując o nieobecności powyżej 3 dni ( bądź nie będzie aktywny dłużej niż 2 tygodnie ),
      może zostać zawieszony lub odsunięty od wykonywania obowiązków.

      ---
       
      Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
       
      Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021r
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności