Zasłużony Fragowicz Achtung Opublikowano 18 Lutego 2015 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 18 Lutego 2015 Witam! Od paru dni zauważyliśmy ze znajomym problem, otóż często podczas dołączenia serwera (nawet gdy nie jest się VIP'em) obie drużyny są pełne i nie można do nich dołączyć, nawet do trybu spectatora. Po paru serkundach zostajemy wyrzuceni z serwera.Wygląda to mniej więcej tak: Wina leży po stronie CS'a czy serwera? Da się z tym coś zrobić?Pozdrawiam Achtung.
Właściciel GET Opublikowano 18 Lutego 2015 Właściciel Opublikowano 18 Lutego 2015 Trzeba powiększyć ilość spawnów.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.