Skocz do zawartości

Częste problemy z dołączeniem do drużyny


Achtung

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Witam! Od paru dni zauważyliśmy ze znajomym problem, otóż często podczas dołączenia serwera (nawet gdy nie jest się VIP'em) obie drużyny są pełne i nie można do nich dołączyć, nawet do trybu spectatora. Po paru serkundach zostajemy wyrzuceni z serwera.

Wygląda to mniej więcej tak:
o9cllx.jpg 
Wina leży po stronie CS'a czy serwera? Da się z tym coś zrobić?


Pozdrawiam Achtung.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności