Skocz do zawartości

[CS:GO] Screeny i filmiki z serwera DEATHMATCH


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mexirr, pierwsza fota to była ukartowana razem z Dejmienem :D więc nie mamy sie co martwić z atraxem ^^ . Tak na drugiej to wcale nie były odpały xd .

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

To to to to jest fotomontaż :) nie przypominam sobie takich statystyk ,to nie ja grałem :P ahaha i Broken ma rację to wszystko było ukartowane :D

Opublikowano

Pic na wodę, fotomontaż :D

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

eeee tam takie staty Damian no proszę cię moje 4-22 to są staty :) muszę cię podszkolić :P  eheh oczywiście żart. Bardzo ładne nocne polowanie :D

Opublikowano

Dejmien trenuje przed turniejem, nic dziwnego chłopaki :D

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Był śmiech,były żarty,była zabawa i wspaniala atmosfera ,tt i ct razem zwiedzało mape i oczywiście wspólne zdjęcie

 

                                                                  na początku wszyscy się wstydzili i zasłaniali twarz :)

 

                                                                 post-10880-0-20674900-1432502017_thumb.jpg

 

                                                                  ale pozniej już się nie wstydzili :D

 

                                                                  post-10880-0-16324200-1432502008_thumb.jpg

 

Damian dobry pomysł z tymi mapami :) i dzięki wszystkim za mega zabawe na serwerze mordeczki

                                                                  post-10880-0-90380600-1432502021_thumb.jpg

Opublikowano

Oby tak dalej,niech nasz serwer pnie do góry ! :D

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Wszystko z dzisiaj :D warto się przyjrzeć dokładnie... a szuje nadal mi nie chcą dać golda :/

 

post-9218-0-48363800-1432839708_thumb.jpg

 

post-9218-0-69253400-1432839732_thumb.jpg

 

post-9218-0-38558400-1432839741_thumb.jpg

 

post-9218-0-36662600-1432839758_thumb.jpg

 

Obczajcie to serwerowe : 

 

 

post-9218-0-10390500-1432841935_thumb.jpg

 

post-9218-0-37325400-1432842048_thumb.jpg

 

I coś 4fun :D   :

 

 

post-9218-0-20243000-1432842113_thumb.jpg

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

no no Damian :) ace był jest moc, może nie chcą ci dać golda bo odrazu wskoczysz na kałacha :P piękny skill gratki :)

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Mexiu przecież wiesz ze się bawiłem :P

Dziś kolejne screeny

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

To z dzisiaj ( 22.11.2015 ) po modernizacjach serwera.

 

Forma administratorów jest ! 

 

2015-11-2_sxpsnnn.jpg

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Jest jest PETARDA serwer wraca do normalności ! .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

gG52oAg.jpg

 

y5quROV.jpg

 

Serwer się rozkręca

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

To widzę że mnie wyprzedziłeś :D:D też właśnie dodawałem a tu nagle bum już jest ss :) fakt zapraszam na serwer DM i na mega zabawę

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Kamil ty to umiesz rozkręcić serwer, z takim podejściem jakie masz teraz serwer szybko stanie się popularny :D

Opublikowano

Serwer pusty Kamil mówi "chodźcie wbijemy rozkręcimy go" i proszę z pustego serwera zrobił się full :D

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Włączyłem CS, patrzę, a tu pusty serwer.

Trzeba było go rozkręcić i proszę :P

 

SJhnkcT.jpg

 

Bbfeljj.jpg

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zobacz @Misza gdzie jest opona!

Rekord :D

ipamry7.jpg

 

uJa2SOp.jpg

 

 

DuXBucD.jpg

 

 

pSKDKAf.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności