Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Paczki z ammo na mapie


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To znaczy że już podjąłeś decyzję i będzie to wprowadzone? Jeśli tak, to jakaś data wprowadzenia tej nowości jest już przewidziana czy jeszcze nie?

  • Właściciel
Opublikowano

Tak, wraz z resetem serwera, który odbędzie się 3 maja. Jeżeli nie 3, to 5 lub w tych okolicach. Przy resecie pojawi się update, a w nim paczki ammo. Są już wykonane, ale pozostały dwa bugi do załatania. 

Opublikowano

No to w takim razie pozostaję mi czekać, nie wiem czy to się przyda lub wpłynie na rozgrywkę ale najważniejsze jak dla mnie, to to żeby nie przeszkadzało.

Nie wiem czy to się zaliczy do offtopu, ale jest gdzieś zdradzone jakie jeszcze zmiany wejdą na serwer w maju?

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem jestem jak najbardziej na tak ze wzgledu na osobiste powtarzajace sie sytuacje z brakiem ammo.

Opublikowano

Czy ja wiem czy to taki super pomysł. Jak się kończyło ammo to zawsze się podnosiło taką samą broń od kogoś innego...

Ale skoro to ma byc włączone na serwa to mogę złożyć propozycję by te paczki co rundę pojawiały się w losowych miejscach na mapie.

Opublikowano

Cóż paczki na mapie z darmowym ammo - dla mnie nie wypał. Dlaczego? Crashuje serwer,mało komu brakuje ammo bo w końcu Counter Strike 1.6 to gra zespołowa,każda postać ma podstawową(lub 2 bronie podstawowe) + glock/usp . Dla mnie to jest tylko zaśmiecanie sewera i cóż bardziej się crashuje i częściej(potrafi kilka razy w ciągu wieczora).

  • Właściciel
Opublikowano

A dlaczego Ty z góry zakładasz, że paczki ammo są niewypałem, ponieważ crashują? Żadnych crashy serwera nie ma i cały czas stabilnie chodzi od 3.0 wersji. Dowód:

 a0RuZRj.png

 

Jest tu zapis wszelkich crashe serwera do pliku, kiedy nastąpiły itd. Zapewne mylisz lagi przy zmianie mapy z crashami. Nie, to wina braku połączenia bazy MySQL. Hostem jest sql.pukawka.pl, a od kilku dni ona szwankuje, szczególnie wieczorem. Zwróciłem uwagę supportowi, zobaczymy co w tym kierunku zrobią. Jeżeli AMXBans nie uzyska połączenia z bazą przy zmianie mapy, następuje lag. Jest to typowe zachowanie dla modułu odpowiedzialnego za łącznie się do bazy. Taka tego wada i nic na to nie poradzę. 

 

Pzdr.

Opublikowano

Nesty

 

Są crashe tylko Ci nie pokazuje to co mi obecnie pokazujesz. Potrafi być crash lub 2 na cały dzień ;) Popytaj się innych graczy ;) Pamiętam jak kilka dni temu było crashe. Popytaj się graczy :)

  • Właściciel
Opublikowano

Nie ma żadnych crashy serwera, powtarzam. Gdyby wywaliło serwer, np. z powodów getsz_space, to natychmiast dostałbym log z tego, innej rady nie ma. Jeżeli natomiast utraci się połączenie z bazą (co ostatnio jest bardzo częste), to przy zmianie mapy może rzeczywiście się serwer wywalić i wtedy nie pojawi się log, bo to nie jest crash.

 

Trzeba pamiętać, że serwer CS 1.6 jest bardzo łatwo wywalić. Natomiast ja niczego takiego nie dostrzegam, jakoby serwer miał crashe. Jeżeli takowe są to powiadomię. Jeżeli są natomiast pady serwera, to napisz mi o której to wystąpiło, kiedy, przeanalizuję logi.

 

Pzdr.

Opublikowano

Dziękuje za informację Nesty :) Przyda mi się kiedyś ;)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia

  • 10 lat później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony jako nieaktualny i przeniesiony do Archiwum serwerów

[!] Treści zawarte w tym temacie mogą być dalej przydatne i z tego względu pozostaną do dalszego wglądu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności