Jump to content
Sign in to follow this  
GET

[ARCHIWUM] Paczki z ammo na mapie

Recommended Posts

Co sądzicie o tym, aby zamiast ammo do kupienia w sklepie, zrobić punkty na mapach z paczkami ammo, które będą leżeć na mapie i będzie można je podnieść. Myślę, że jest to innowacyjny pomysł.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 2

Jeżeli nie obciąży to serwera, to jest na tak ;] 

Jeżeli nie będzie problemów z serwerem to czemuż to nie. :)

Takie paczki dobra sprawa by byla, jak najbardziej za. Rozwiazalo by to wiele problemow z czestym brakiem amunicji ;) widzialem cos podobnego na jakims serwie ale to byly paczki hp, podnosily hp do 100 jedna paczka zawierala chyba 15 badz 20 hp. Do ammo to moze tez jakis ogranicznik by sie przydal ;)

To raczej nie stworzy problemów. Problem leży gdzie indziej.

Czyli ?

Czyli to taka przyprawa... Napisz o co Ci chodzi.

pomysł bardzo fajny, można byłoby też dodać w tych paczkach losowo hp np. od 15-50

Nie nie nie, są paczki po śmierci i w nim HP.

Sugestia dobra, ale jeśli odpowiednio by to było zrobiona, bo jest dużo możliwości, aby mogło zakończyć się to lipą. Te punkty z paczką były by jednorazowe do użycia, nieskończone, czasowe? 

Na pewno nie nieskończone. Albo czasowe albo raz na rundę.

Moim zdaniem czasowe byłyby idealne, bo raz ktoś specjalnie wszystkie zwinie i już nikt z tego nie skorzysta. 

Dlatego pisalem o ograniczniku, chodzilo o to, ze kazdy gracz bedzie mogl zebrac np. dodatkowo 60 czy 90 ammo na runde.  Paczka zawierala by 20, 25, 30 amunicj. Zbierane by byly pod warunkiem ze gracz mialby wykorzystane conajmniej 50% zawartosci swojej amunicji. Tak bedzie w miare optymalnie, tak sadze. I oczywiscie, tak dla jasnosci, zebrana paczka znika.

jak juz to czili :D

Edited by Yard

Bardzo fajny pomysł. 

Jestem na TAK.

Dobry pomysł -

Bardzo fajny i ciekawy pomysł :)

Zdecydowanie dobry pomysł

Może być ;)

Mi się ten pomysł jakoś szczególnie nie podoba, ale skoro jak na razie prawie wszystkim się podoba, to chyba byłoby słuszne wprowadzenie czegoś takiego. Mam tylko nadzieję że te paczki będą się różnić wyglądem od tych po graczach i z killstreaka. Najlepiej gdyby były to jakieś małe i skromne paczuszki, w końcu i tak nie będzie to miało za dużego wpływu na gre. Przez dwa miesiące które spędziłem na serwerze grając głownie namiestnikiem i amadeuszem, chyba tylko dwa razy mi się skończyła amunicja...

Może i innowacyjny pomysł, ale ja uważam go za rzecz wręcz niepotrzebną i sądzę że będzie tylko zaśmiecał serwer...

Edited by ShizukaOni

Czy będzie zaśmiecał, to się okaże. Paczki będą wyglądem przypominać zestaw broni.

To znaczy że już podjąłeś decyzję i będzie to wprowadzone? Jeśli tak, to jakaś data wprowadzenia tej nowości jest już przewidziana czy jeszcze nie?

Tak, wraz z resetem serwera, który odbędzie się 3 maja. Jeżeli nie 3, to 5 lub w tych okolicach. Przy resecie pojawi się update, a w nim paczki ammo. Są już wykonane, ale pozostały dwa bugi do załatania. 

No to w takim razie pozostaję mi czekać, nie wiem czy to się przyda lub wpłynie na rozgrywkę ale najważniejsze jak dla mnie, to to żeby nie przeszkadzało.

Nie wiem czy to się zaliczy do offtopu, ale jest gdzieś zdradzone jakie jeszcze zmiany wejdą na serwer w maju?

Nie jest zdradzone, ale dużo bugów poprawimy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By KolegaDaniel
      Przychodzę z propozycją zmniejszenia hp ściany na mapie  zm_dust_world_wwz, Ponieważ według mnie ma ona za duzo hp , żeby rozwalić ją z broni ak47 potrzeba aż 3 magazynków z bliskiej odległości. Proponuję ją do zmniejszenia 1 magazynka. 
      Z góry przepraszam za jakość zdjęcia ale miałem problem z wstawieniem. 

• By pajper
      Cześć 
      Mam propozycje, w sumie jest to prośba o postawienie boxa na mapie zm_fg_anekin_remix. Duża część graczy wykorzystuje to i wchodzi tam, przez co zostają zarażeni i ja jako admin musze ich teleportować  bo nie wyjścia z tej tzw kampy. Proszę o szybkie postawienie tego boxa bo co rundę muszę iść na spec i teleportować graczy.
      Pozdrawiam 

• By crunchy oreo
      Hej,
      grając dzisiaj jako pojedyncza matka zombie na tej mapie zauważyłem, że zrobienie czegokolwiek jest praktycznie niemożliwe. Jest za dużo kamp, które mają na siebie widok, przez co łatwo jest zepchnąć pojedynczego zombie w kąt, albo po prostu go obijać przez cały czas. Skutkuje to tym, że zombie nie ma jak w tej sytuacji wygrać. Przegrywa z automatu, trudno też kogoś zarazić wtedy. Propozycja ogólnie padła od @ Kociaczek  na serwerze ale napiszę ją tutaj. O wiele fajniej byłoby gdyby na tej mapie na początku rundy spawniły się przynajmniej 3 zombie. Mam nadzieję, że da to się zaimplementować, bądź zrobić coś aby ta mapa była bardziej przyjazna dla pojedynczej matki zombie.
      Pozdrawiam,
      crunchy oreo
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy