Właściciel GET Opublikowano 25 Stycznia 2014 Autor Właściciel Opublikowano 25 Stycznia 2014 Basebuilder - nieopłacalny na ten moment, a po 2. małe wyczekiwanie w tej sieci na ten mod. War3 - to jest już przeszłość.
Legendarny Fragowicz Rogalik Opublikowano 26 Stycznia 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 26 Stycznia 2014 A da się Jail Breaka?
Właściciel GET Opublikowano 26 Stycznia 2014 Autor Właściciel Opublikowano 26 Stycznia 2014 Zapomnij, są ważniejsze serwery już w kolejce.
Właściciel GET Opublikowano 26 Stycznia 2014 Autor Właściciel Opublikowano 26 Stycznia 2014 Zapraszam do głosowania: http://fragujemy.com/topic/12594-mod-jaki-g%C5%82osowanie/
Legendarny Fragowicz CyCu Opublikowano 3 Lutego 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 3 Lutego 2014 Jeżeli możliwość podsunięcia typu serwera dalej możliwa to chętnie pograł bym na Only Knife. Jeszcze nie dawno często grałem na Litewskim serwerze Only Knife. Nie wiem jak się rozkręca taki serwer bo mało widziałem takich typów na polskim rynku ale jeżeli by o to chodziło siedzieć bym tam mógł i mógł :).
oryl Opublikowano 16 Marca 2014 Fragowicz Opublikowano 16 Marca 2014 No ja to myśle że TP bardzo się przyda :)
Zasłużony Fragowicz kanix Opublikowano 16 Marca 2014 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 16 Marca 2014 No ja to myśle że TP bardzo się przyda :) A ja mam nadzieję, że szybko się pojawi ;)
f .? Opublikowano 16 Marca 2014 Fragowicz Opublikowano 16 Marca 2014 A może serwer BF2/BF4 ? Jakby był rozreklamowany tak jak reszta serwerów mogłoby być coś, a z opłaceniem nie było by problemu. Proszę zastanowić się nad tą propozycją. Pozdrawiam.
Właściciel GET Opublikowano 16 Marca 2014 Autor Właściciel Opublikowano 16 Marca 2014 Wszystko w swoim czasie, do czerwca prawdopodobnie nie pojawi się żaden serwer CS 1.6.
Właściciel GET Opublikowano 16 Marca 2014 Autor Właściciel Opublikowano 16 Marca 2014 Nie będzie już to niespodzianką jeśli powiem, że w kwietniu na początku wystartujemy z CS:GO. Serwer będzie miał bodajże 17 slotów. Nie wiem ile TICRATE, bo w końcu muszę przetestować jak będzie serwer chodził na 128TR (z brakiem gwarancji stabilności) oraz stabilne 64 TR. Jaki mod? Myślę, że FFA albo ONLY DD2 - poddamy głosowaniu za kilka dni.
LOW Opublikowano 9 Kwietnia 2014 Fragowicz Opublikowano 9 Kwietnia 2014 Witam serdecznie. Wiem ze Nesty napisał iż do czerwca nie powstanie prawdopodobnie żaden serwer cs 1.6 i temat tez ogolnie ucichł. Lecz piszę z pytaniem czy jest moze jednak jakas mozliwosc ponownej rozmowy na temat powstania nowego serwera 1.6 a mam na myśli dokładnie TP (only steam). Wyrażajac tylko swoje skromne zdanie wydaje mi sie , ze takiego własnie brakuje , gdzie my gracze moglibysmy zagrac cos bardziej że tak powiem zgranie a nie na afere jak to zwykle bywa. Wydaje mi sie , ze fajnie wlasnie pograc gdzie kogos interesuje co mowisz przez mikro badz team say ( ze gdzies potrzebne wsparcie , gdzies wbijaja itp ) , a nie kazdy ma zazwyczaj wszsytko w dupie ( przepraszam za słowo ) i biegnie do przodu byle biec. Z gory przepraszam jesli mój post sie źle czyta ze wzgledu na błedy stylistyczne , ortograficzne itp. Pozdrawiam i czekam na jakąs odpowiedz. Peace
Właściciel GET Opublikowano 9 Kwietnia 2014 Autor Właściciel Opublikowano 9 Kwietnia 2014 No niestety, TP only steam nie wchodzi w rachubę.
LOW Opublikowano 9 Kwietnia 2014 Fragowicz Opublikowano 9 Kwietnia 2014 No niestety, TP only steam nie wchodzi w rachubę. okej rozumiem , dzieki :)
AsSteX Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Fragowicz Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Ja bym chciał zobaczyć serwer DiabloMod. Myślę że to świetny mod.
Właściciel GET Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Autor Właściciel Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Każdy by chciał, ale trzeba patrzeć realnie na przyszłość i na możliwości Counter-Strike 1.6. 1
Właściciel GET Opublikowano 21 Kwietnia 2014 Autor Właściciel Opublikowano 21 Kwietnia 2014 Uwaga! Oficjalne info: 1 czerwca startuje serwer MTA (multi theft auto) z modem Dayz. Szczegóły tutaj: http://www.mtasa.com/ Serwer jest już przygotowywany przez specjalnego technika i będzie posiadał 40 slotów. Co zrobić, aby móc mieć MTA? Trzeba posiadać GTA San Andreas (nieważne czy to pirat czy oryginał). Wypakować MTA do głównego folderu GTA:SA i cieszyć się grą. MTA nie koliduje z singeplayerem rzecz jasna :) Pzdr. 1
Paciaciak Opublikowano 4 Czerwca 2014 Zawieszony Opublikowano 4 Czerwca 2014 Jest już czerwiec. Chyba można jeszcze dawać propozycje, bo nie widzę żeby temat był zamknięty. Mam taką propozycje, że jak będziecie robić jakiś serwer cs 1.6 to, moim zdaniem, dobrym modem byłby DM Każdy na każdego z jakimiś podstawowymi funkcjami bf2 oraz ucieszne dla mnie byłoby, aby powstał serwer DR, gdyż jest to najlepszy mod, moim zdaniem. Pozdrawiam Paciaciakowa.
Legendarny Fragowicz Rogalik Opublikowano 4 Czerwca 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 4 Czerwca 2014 Jail Break byłby fajną opcją :D.
Mlody14 Opublikowano 4 Czerwca 2014 Elitarny Fragowicz Opublikowano 4 Czerwca 2014 Only KnifeOnly AIM/AWP
Paciaciak Opublikowano 4 Czerwca 2014 Zawieszony Opublikowano 4 Czerwca 2014 Rogalu, kiedyś jailbreak'a można było szybko rozkręcić, lecz teraz to trudne jest iż porobili tych serwerów dużo. Kiedyś na pewnej nie istniejącej sieci byłem adminem na owym serwerze, i jestem jak najbardziej za tym modem, bo jest fajny, moim zdaniem, lecz jak pisałem wcześniej trudno go rozkręcić l I nie ma chyba sensu robić tego modu. Pozdrawiam Paciaciakowa.
Rekomendowane odpowiedzi