Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'usuniecie' .
-
usuńcie tego posta / , bo nie pod tym tematem napisałem
-
Gdy wchodzi się na serwer jest okolo 3 playerow minimalnie grających na tym nicku prosiłbym jeżeli nie o usunięcie to zablokowania możliwości brania tego nicku I to nie jest dla was na forum tylko dla graczy deathrun którzy są ciągle ignorowani albo banowani . Dziekuje :)
- 3 odpowiedzi
-
- usunięcie
- możliwości
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Głosujcie!!!
-
Siema, mam pytanie. Otóż chciałbym zapytać czemu właściciel serwera ts3 usunął sobie mój kanał i na jego miejscu zrobił swój? (Mój kanał miał nr 15)
-
Sprawę zostawcie Opiekunowi Serwera on poczyni co dalej z ową mapą. Dalsze wypowiedzi będą karane :).
-
ta mapa jest prawie nie do przejscia na koncu mapy jest takie kolo ktorego sie nie da przejsc bo ciagle zabija.
