Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'potrzebny' .
-
Nick jakiego używasz:Wayne Wiek:18lat Staż gry Counter-Strike:6lat Staż gry na serwerze:Grałem tu niedawno na innym nicku ale z problemów osobistych musiałem przestać postanowiłem wrócić i zmienić nick. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz:Poranne i wieczorne. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]Robiąc sobie przerwę od gry na serwerze DD2 lubię poskakać sobie na serwerze DR. To mnie uspokaja. Jednak zazwyczaj nie trwa to zbyt długo, ponieważ irytuje mnie skracanie mapy czy nadużywanie mikrofonu przez dzieciaki. W takich warunkach nie da się zrelaksować. Chętnie pograłbym częściej. Ale żeby tak było, potrzebny jest jakiś admin na serwerze. Aktualnie adminów brakuje, na serwerze często panuje chaos. Grając od czasu do czasu mógłbym zapanować nad nim. Z góry zaznaczam, że moja aktywność nie będzie taka wysoka jak na serwerze DD2. Będzie to drugi serwer na którym gram. Ale moim zdaniem, serwer zyska na tym jak będzie admin który pogra ok.6godzin dziennie i przez cały czas będzie dostępny na GG, żeby interweniować w razie problemów a co do Forum to oczywiście będę aktywny.
-
WITAM STADO ODPALOW NA DD2 Z POMPA NA CZELE, GRAC SIE NIE DA.
-
sory ze bez wzoru ale na dd2 gra na nicku nieznany ma wallhack1 i jeszcze paru nie jestem pewny ,
-
Jest potrzebny jeszcze, przynajmniej 1 admin na serwerze ponieważ gracze obrażają się bez przerwy,wchodzą dzieci na serwer i często zacina się mapka i jest przez przynajmniej 3 godziny.Ja starałbym się o podanie ale nie mogę ponieważ muszę napisać 5 postów.Jestem na tym serwerze codziennie po parę godzin dlatego prosiłbym o admina wiem że podanie jest inne ale uważam że jestem dobrym adminem mam w tym doświadczenie bo byłem już adminem na innych serwerach i się nie skarżyli dlatego proszę o zastanowienie się nad moją prośbą.Dziękuje i Pozdrawiam
