Podziękowania dla Samurai Tajrox
Drodzy Fragowicze,
W imieniu całej Administracji sieci chciałbym podziękować @ Samurai Tajrox 龙 za ogrom pracy, jaką włożył na rzecz naszej sieci serwerów.
Mam tu na myśli wykonanie wszystkich map od podstaw na nasze serwery CS:GO: MULTI-ARENY, ONLY AWP oraz SURF.
Na dowód mojej wdzięczności, postanowiłem nagrodzić go w postaci drobnego upominku: 100 PLN!
- - -
Dlaczego zdecydowałem się na taki krok?
Ponieważ pracę, jaką wykonał nasz kolega-fragowicz zasługuje na ogrom szacunku i trudno z tym w jakikolwiek sposób polemizować. @ Samurai Tajrox 龙 od lipca 2020 dzień przy dniu pracował nad mapami, często zwalając życie prywatne.
Co więcej, praktycznie ponad połowę wakacji przesiedział w domu nad tworzeniem map i udoskonalanie swoich umiejętności twórczych.
Ale trud się opłacił...
Dzięki temu wykonanych zostało około 100 map, które po dzień dzisiejszy są udoskonalane i poprawiane.
No i co oczywiste, każdy z Was może na nich grać na naszych serwerach CS:GO i to bez najmniejszych problemów!
- - -
Czy tylko jego doceniliśmy?
Oczywiście że nie!
Doceniamy pracę każdego, czego przykładami są chociażby @ Wheatley @ j4reku czy @ UnnameD .
Każdy z Was doskonale wie, że nie jesteśmy obojętni i dlatego często oferujemy zapłatę w różnych formach w zależności od stopnia zaangażowania!
Kilka dodatkowych słów na koniec...
Nie przedłużając zbędnie, korzystając z okazji, że powstał taki temat, chciałbym podziękować każdej osobie funkcyjnej oraz osobom nie funkcyjnym.
W szczególności tym, którzy włożyli kawał pracy, która przyczynia się do rozwoju naszego projektu i buduje naszą społeczność.
Nie chciałbym oznaczać każdego z osobna, bo każdy z Was wie doskonale, co zrobił i jak bardzo jestem wdzięczny.
Bez Was Fragujemy nie istniałoby, a przynajmniej nie byłoby na takim poziomie, jakim jest obecnie.
Przed nami kolejne nowe wyzwania.
Idziemy do przodu, dlatego życzę wszystkim miłego dnia, a ja uciekam spać - dobranoc!
Pozdrawiam,
Właściciel - Fragujemy.com