Imię: Adam
Wiek: 16 lat
Od kiedy u nas grasz: Od 3 lat z przerwami
Gram na serwerze: ZM
Za co cenisz naszą sieć: Za Administrację ogolnie mila i ogarnieta atmosfera
Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ często siedzę na forum jak i na zm
Inne informacje o sobie: Lubię piłkę nożną oraz lubię też pograć sobie na ps3