Skocz do zawartości
  • Postów

    28
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

pAN Pr0

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O pAN Pr0

  • Urodziny 02.09.1991

Informacje profilowe

  • Imię
    Grzegorz
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Gdynia

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    FFA

Osiągnięcia pAN Pr0

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 4

Reputacja

  1. pAN Pr0

    [KOSZ] Szybka Rekrutacja

    Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym : pracuje ogolnie na 3 zmiany aktualnie na 4 wiec gram praktyczie o kazdej porze w zaleznosci jaka zmiane mam Nick jakiego używasz: pAN Pr0 Wiek: 23 Lata Staż gry Counter-Strike: od malolata aktualnie wrocilem do cs'a po 5 letniej przerwie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: tak , bylem tez wlascicielem sieci serwerow cs-jazda.pl <---- to nie reklama siec juz nie istnieje :) Znajomość komend oraz funkcji admina: jezeli nic sie nie zmienilo to 8/10 + cos tam trzeba sobie przzypomniec :) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Sadze ze nadaje sie na to stanowisko poniewaz mam pewne doswiadczenie jak wspomnialem mialem wlasna siec serwerow a takze kilka razy admina na innych sieciach , grywam na serwerze o roznych godzinach potrafie po nocnej zmianie w pracy wejsc na serwer o 6 a potrafie zarwac nocke gdy mam wolne w tygodniu od pracy. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:9829642
  2. ODWROCENI !!! ALFABET MAFII
  3. Powiem logika gdy zamiast pomnika zobacze na ulicach ze nikt juz nie zdycha ... to chyba tylko w polsce
  4. pAN Pr0

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    Łapka nr 18 z mojej strony ! :]
  5. GTA gra na tydzien moze dwa :) cS gra na cale zycie nigdy nie nudzi :)
  6. Nie lepiej pójść w cos zaufanego ? w tej cenie jest spory wybór jezeli juz sie radzisz graczy to lepiej kupic z polecenia a nie testowac nowosci bo potem mozna żałować wiem cos o tym :) jezeli cs to Razer !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności