Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym : pracuje ogolnie na 3 zmiany aktualnie na 4 wiec gram praktyczie o kazdej porze w zaleznosci jaka zmiane mam
Nick jakiego używasz: pAN Pr0 Wiek: 23 Lata Staż gry Counter-Strike: od malolata aktualnie wrocilem do cs'a po 5 letniej przerwie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: tak , bylem tez wlascicielem sieci serwerow cs-jazda.pl <---- to nie reklama siec juz nie istnieje :) Znajomość komend oraz funkcji admina: jezeli nic sie nie zmienilo to 8/10 + cos tam trzeba sobie przzypomniec :) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Sadze ze nadaje sie na to stanowisko poniewaz mam pewne doswiadczenie jak wspomnialem mialem wlasna siec serwerow a takze kilka razy admina na innych sieciach , grywam na serwerze o roznych godzinach potrafie po nocnej zmianie w pracy wejsc na serwer o 6 a potrafie zarwac nocke gdy mam wolne w tygodniu od pracy. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:9829642