Skocz do zawartości
  • Postów

    171
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mandarynkan

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Mandarynkan

  1. Do usunięcia
  2. Skarga na: gracza Twój nick podczas gry: Mandarynkan Nick osoby posądzonej: Adamekk Dlaczego składasz skargę: Obraza gracza Opis sytuacji: Obrażał Dowód: http://www45.zippyshare.com/v/Fnpu9wkq/file.html Uwagi: 5083 STEAM_1:0:454258214 2 10:59 61 0 Jeśli można to proszę skrócić bana niż on był należyty, to tak tylko dla zasady.
  3. Dlaczego chciałbym zostać od banowany: Czasem chciałbym się włączyć do rozmowy na czacie. Powód zbanowania: Zgłoszenie czitera, emocje mnie poniosły.
  4. Serwer: Fragujemy.com #03 [ ONLY DD2 ] [ ASYSTY! ] :: Pukawka.pl Nick podczas gry: Mandarynkan Nick admina podczas gry: FG DD2 Powód bana: Won Wydruk z konsoli: ||| -------------------------------------[FB] ||| Nick admina: FG DD2 ||| Nick zbanowany: Mandarynkan ||| IP: 83.28.251.14 ||| STEAM_ID: VALVE_0:0:1406402421 ||| Powod bana: won ||| Dlugosc: Permanent ||| Mapa: de_dust2 ||| -------------------------------------[FB] ||| Nalozony: 04.03.2017 - 15:01:43 ||| Wygasa: Never ||| Musisz poczekac jeszcze Forever [FB]---------------------------- ?
  5. Windows Movie Maker - prostszego nie ma xd
  6. Na say-u też ciekawie :D
  7. Najlepsze do gry :3
  8. de_snowy http://gamebanana.com/maps/187027 de_spirit http://gamebanana.com/maps/187676 de_gratte http://gamebanana.com/maps/187092
  9. Już mam, dzięki :D
  10. Witam! Mam taki problem, jak próbuje wejść na serwer to mi wyskakuje okno "błędne hasło admina, wpisz poprawne hasło" o co z tym chodzi?
  11. Dostałem bana za screeny, mimo tego, że gram na serwerze od ponad roku i większość graczy pewnie mnie kojarzy. Nie wiem kto mnie zbanował, ale tych screenów po prostu nie mam.. mam rozumieć, że unbana nie dostane?
  12. Mandarynkan

    [KOSZ] Brak Screenów.

    Dostałem bana za screeny, mimo tego, że gram na serwerze od ponad roku i większość graczy pewnie mnie kojarzy. Nie wiem kto mnie zbanował(możliwe, że to był Heretic Anthem), ale tych screenów po prostu nie mam.. mam rozumieć, że unbana nie dostane?
  13. Nazwa mapy: de_lorebad Autor: Mandarynkan Mod: Bomb/defuse Rozmiar pliku mapy: 7mb Ostatni update: 22.05.2k16 Download: http://gamebanana.com/maps/190555
  14. Nazwa mapy: de_seno_retextured_mini Autor: Mandarynkan Mod: Bomb/defuse Rozmiar pliku mapy: 1mb Ostatni update: 30.04.2k16 Download: http://gamebanana.com/maps/190248
  15. Nazwa mapy: de_achveno Autor: Mandarynkan Mod: Bomb/defuse Rozmiar pliku mapy: 2mb Ostatni update: 16.10.2k16 Download: http://gamebanana.com/maps/190049
  16. Nazwa mapy: de_break Autor: Mandarynkan Mod: Bomb/defuse Rozmiar pliku mapy: 3mb Ostatni update: 16.04.2k16 Download: http://gamebanana.com/maps/190048
  17. Nazwa mapy: de_greybore2 Autor: Mandarynkan Mod: Bomb/defuse Rozmiar pliku mapy: 2mb Ostatni update: 15.04.2k16 Download: http://gamebanana.com/maps/190033
  18. Nazwa mapy: de_greybore Autor: Mandarynkan Mod: Bomb/defuse Rozmiar pliku mapy: 2mb Ostatni update: 10.04.2k16 Download: http://gamebanana.com/maps/189972
  19. Zlepek tego co pozostało, miłego oglądania ;)
  20. Chodzi o to, że ta mapa powinna działac bo jest to tylko plik .bsp - tekstury sa razem z nim. Bo mowisz ze problem jest z "mandarynkan.wad", a to są tekstury, dotychczas były one osobno z mapą, teraz połączyłem to w jeden plik i nie powinno być żadnego błędu. Jakie mapy konkretnie Ci się jeszcze podobają? bo moge i tam scalić tekstury z mapą, bo wszędzie jest ten sam bład tak? Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka
  21. Problem zażegnany, nauczyłem się pakować pliki .wad do .bsp :) to pierwsza mapa taka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności