Skocz do zawartości
  • Postów

    12
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

wasek

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez wasek

  1. wasek

    [KOSZ] damage and knife

    No mi też się zdarzyło dostać dwa bany na przypadkowe Ta jak gościu zaszedł :/
  2. wasek

    [KOSZ] antyrush

    witam, na mapie de_cache antyrush blokuje terrorystow przy bombsite A pozdro, wasek
  3. wasek

    [KOSZ] unlimited|wasek

    Nick jakiego używasz: unlimited|wasek Wiek: 29 Staż gry Counter-Strike: z przerwami z 13 lat będzie :) Staż gry na serwerze: od około 2 tygodni Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: TAK, jakiś czas w cs-source Znajomość komend oraz funkcji admina: trochę pozapominałem :) Godziny w jakich grasz: jak czas pozwoli, raczej po południu Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Widzę, że jest bardzo mało adminów na serwerze przez co często pojawia się dzieciarnia, których jedynym zadaniem jest zepsucie zabawy innym. Wierzę, że pomogę ten problem rozwiązać i postaram się dalej pomagać w rozwoju serwera :) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:1:224975 pozdrawiam, wasek
  4. do gier tylko i wyłącznie Intel. Od wakacji jestem szczęśliwym posiadaczem Intel i5-4670K. Chyba najlepszy procesor w tej chwili za rozsądną cenę.
  5. Twój nick podczas gry: unlimited|wasek Nick osoby, na którą obowiązuje skarga: 'Szłagier' i 'Tyka Kubax16' Mapa: de_train Opis sytuacji: Ta i TK Steam ID/IP [screen + pisemnie napisane]: # 1116 5 "Szłagier" STEAM_1:1:74225134 44:03 50 0 active 80000 # 1112 12 "Kubax16" STEAM_1:0:101091358 47:44 48 0 active 80000 Dowód: mysle, ze wystarczy popatrzec po statach
  6. wasek

    [KOSZ] afk

    Witam, może warto wprowadzić auto kick dla afk?? pozdrawiam, wasek
  7. wasek

    [KOSZ] problemy z TA/TK

    wiem ze jest, ale jest ona niestety nieskuteczna :/
  8. wasek

    [KOSZ] problemy z TA/TK

    Witam, grywam czasem u Was na serwerze i jest olbrzymi problem z dzieciakami co przychodzą postrzelać do swoich. Niestety rzadko bywa na serwerze admin, więc może warto by wprowadzić, że jeżeli gracz zada określoną ilość obrażeń swojemu to go z automatu dostaje slay-a. Niestety zabezpieczenie, które są w tej chwili średnio się sprawdzają, bo dzieciaki nie zabijają tylko zjeżdżają z hp do 20-30... Pozdrawiam, wasek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności