1.Proponuję usunięcie bądź złagodzenie kary za zbyt duże obrażenia zadane osobom z naszego teamu. Denerwuje strasznie gdy jest praktycznie koniec mapy a ktoś wbiegnie nieświadomie w HE i kick :(
2. Usunięcie kary za dziabnięcie nożem(kick) moim zdaniem niepotrzebne a tylko utrudnia gre jeśli się przypadkiem kogoś trafi.