1. Serwer CS 1.6 roku: 4fun
2. Serwer CS:GO roku: ffa
3. Najlepsza niespodzianka na serwerach: Rozpad całej paczki DD2 w bardzo krótki czas.
4. Najlepsza uzyskana informacja o serwerach: Nowy opiekun zarówno DD2, 4funa i GG.
5. Największa porażka na serwerach: Dużo adminow, a jeszcze więcej cziterow
Serwer DD2
a) Najlepszy admin serwera: Myślę, że przez krótki czas był nim Mierny, świetnie łapię chwastów, wyśmienicie kieruje drużyną podczas gry, jest sprawiedliwy, to mi się podoba!
b) Najlepszy gracz serwera: HERETIC ANTHEM
c) Najzabawniejsza sytuacja: Hahaha, Player CSSetti rashujący z smg, zabił 6 osób. :D
d) Dusza towarzystwa serwera: CyCu, nigdy nie traci humoru, można się pośmiać. ;)
e) Największy lamer na serwerze: Brak, chociaż jest taki jeden, Player, który czasem skilluje, na odpale. :P
f) Najlepsza nowość / zmiana wprowadzona na serwer: Mierny, dobry opiekun, szkoda, że go nie ma. ;/
Ogólnie o sieci i forum:
I. Najlepszy administrator sieci: Wymiar
II. Najlepszy global moderator: blakk
III. Najlepszy moderator: CyCu
IV. Najlepszy opiekun sieci: OldschooL || Jestem Mierny.
V. Najlepszy strażnik fragów: Josh, ogarnia sprawy i wgl.
VI. Najlepszy przyjaciel forum: MaRiaN, można się dogadać.
VII. Najzabawniejszy użytkownik: MaRiaN, teksty na SB, powalają. :)
VIII. Największa gaduła forum: Tygrysek.
IX. Największy spamer shoutbox: Tygrysek, widać, że spamuje, aczkolwiek nie jest to aż takie złe. :)
X. Największy cięty, ripostujący sieci: Nesty, widać, że nie popuszcza.
XI. Najbardziej kulturalny w sieci: Każdy administrator jest kulturalny.
XII. Nieudacznik roku: Ciężko mi powiedzieć, nie jestem wtajemniczony w Wiz'a, ani w sprawy peshu, więc nie oceniam.
XIII Najlepszy grafik: bistro, za talent, zaproś na praktyki czasem. :D
XIV. Kobietka roku: Malinowa.
XV. Wydarzenia roku: Powstały serwer DM, nowy opiekun DD2, 4funa, nowy administrator - Reaper.
XVI. Największa wpadka / rozczarowanie roku: Hmm, myślę, że nie ma rozczarowań, Ci co wypadli, widocznie zasłużyli.
XVII. Najśmieszniejsza sytuacja na forum: A była sytuacja z Miernym, która miała lecieć na Jutuba, rzucanie granaty z respa CT + rash TT środkiem = Team wybity! :)
XVIII. Najlepsza przemiana roku: Reape