-
Proszę o częstsze wbijanie adminów na serwer ponieważ gdy nie ma adminów,na serwie jest istny harmider większość graczy się wyzywa nie lubię gdy tak się dzieje.Pozdrawiam
-
Jest potrzebny jeszcze, przynajmniej 1 admin na serwerze ponieważ gracze obrażają się bez przerwy,wchodzą dzieci na serwer i często zacina się mapka i jest przez przynajmniej 3 godziny.Ja starałbym się o podanie ale nie mogę ponieważ muszę napisać 5 postów.Jestem na tym serwerze codziennie po parę godzin dlatego prosiłbym o admina wiem że podanie jest inne ale uważam że jestem dobrym adminem mam w tym doświadczenie bo byłem już adminem na innych serwerach i się nie skarżyli dlatego proszę o zastanowienie się nad moją prośbą.Dziękuje i Pozdrawiam
-
Dlaczego ?
-
nick: Shadow Wiek: 17 Staż gry Counter-Strike: Mój staż gry w tej grze wynosi koło 5 lat z przerwami. Ile czasu poświęcasz forum: Codziennie przeglądam forum i poświęcam mu 1.5h. Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans: Tak. Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: .Nigdy nie byłem karany Doświadczenie na podobnym stanowisku (dośw. w ocenianiu)Oczywiście byłem adminem na innych serwerach zawsze lubiłem stać na straży przeciw cziterom. Inne informacje o sobie, uwagi: Uważam że byłbym dobrym Strażnikiem ponieważ dużo godzin spędzam na forum i w grze cs go dlatego uważam że to stanowisko jest dla mnie
-
Postów
4 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
nikle1997
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
