Jest potrzebny jeszcze, przynajmniej 1 admin na serwerze ponieważ gracze obrażają się bez przerwy,wchodzą dzieci na serwer i często zacina się mapka i jest przez przynajmniej 3 godziny.Ja starałbym się o podanie ale nie mogę ponieważ muszę napisać 5 postów.Jestem na tym serwerze codziennie po parę godzin dlatego prosiłbym o admina wiem że podanie jest inne ale uważam że jestem dobrym adminem mam w tym doświadczenie bo byłem już adminem na innych serwerach i się nie skarżyli dlatego proszę o zastanowienie się nad moją prośbą.Dziękuje i Pozdrawiam