Skocz do zawartości
  • Postów

    24
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

esl /t/

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Warszawa

Ostatnie wizyty
 667

Osiągnięcia esl /t/

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 3

Reputacja

  1. esl /t/

    [KOSZ] [KOSZ] Problem. :>

    próbowałem reinstalki i co z tego? nadal mi nie czyta tego cfg... dla mnie to jakieś dziwne, nigdy nie było problemu aż tu nagle .. i o
  2. esl /t/

    [KOSZ] [KOSZ] Problem. :>

    Siema, mam pewien problem z platformą steam :) mianowicie nie czyta mi cfg, modeli esl które chciałem wgrać (ale wiem, ze zabronione więc zaprzestane), ale chciałym byście mi powiedzieli co jest nie tak.. cfg wczytuje sie pod userconfig.exe i i tak nic z tego.. chcialbym zaczac grac na steam juz :P
  3. W Auschwitz nie byłem, lecz wilczy saniec nie jest mi obcy ;) w końcu z Olsztyna miałem niedaleko:) pozdrawiam :)
  4. Gratuluje :)
  5. +5
  6. +1
  7. Dobry film, lecz mało prawdopodobny ;) Pozdrawiam
  8. esl /t/

    [KOSZ] Kac WaWa

    Słaby film jak i słaby reżyser, który nie może się pochwalić żadnym fajnym filmem :)
  9. esl /t/

    [KOSZ] Transformers 3

    Fajny film jednak 2 lepsza ;)
  10. Trzeba będzie sobie to ustawić. Pozdro ;) leci + ;>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności