-
próbowałem reinstalki i co z tego? nadal mi nie czyta tego cfg... dla mnie to jakieś dziwne, nigdy nie było problemu aż tu nagle .. i o
-
Siema, mam pewien problem z platformą steam :) mianowicie nie czyta mi cfg, modeli esl które chciałem wgrać (ale wiem, ze zabronione więc zaprzestane), ale chciałym byście mi powiedzieli co jest nie tak.. cfg wczytuje sie pod userconfig.exe i i tak nic z tego.. chcialbym zaczac grac na steam juz :P
-
W Auschwitz nie byłem, lecz wilczy saniec nie jest mi obcy ;) w końcu z Olsztyna miałem niedaleko:) pozdrawiam :)
-
Gratuluje :)
-
Dobry film, lecz mało prawdopodobny ;) Pozdrawiam
-
Słaby film jak i słaby reżyser, który nie może się pochwalić żadnym fajnym filmem :)
-
Fajny film jednak 2 lepsza ;)
-
Trzeba będzie sobie to ustawić. Pozdro ;) leci + ;>
- 37 odpowiedzi
-
- steam sygnatura
- sygnatura
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
24 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
