Jump to content

Cavalerra

Fragowicz
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Cavalerra

 • Rank
  Świeży fragowicz

Profile information

 • Name
  Łukasz
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Lewin Brzeski

Information about Fragowicz

 • Nick
  SonicSyndicate
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE

Recent Profile Visitors

76 profile views
 1. Szczere gratulacje za rozmowę na poziomie i takie traktowanie klientów serwera. Poproszę o kontakt do właściciela serwerów fragujemy.com. Na pewno nie zostawię tak tej sprawy.

  Pozdrawiam.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Cavalerra

   Cavalerra

   Wydaje mi się, że skończyliśmy dyskusję z Panem "danse.". Proszę o kontakt do właściciela platformy.

  3. moonlight

   moonlight

   to niezły klient

    

  4. pejtrycz

   pejtrycz

   łokieć, pięta, nie ma klienta 

 2. Nick podczas gry: SonicSyndicate Nick admina: Damo Powód bana: podkładasz się Data zdarzenia: 17.06.2020, 23:57 Opis zdarzenia: Jako, że od razu blokujecie odpowiedź na cokolwiek zakładam po raz kolejny temat - totalny brak poszanowania gracza. Ja też mam dowód w postaci kolegi, który gra razem ze mną i jest naocznym świadkiem. Nie chodzi nawet o ten śmieszny czas 1h bana, tylko o zwykłą ludzką przyzwoitość. Serwer jest stworzony dla funu, po to m.in. wykupiłem status VIP PRO. Nie możecie ograniczać wyboru gracza przy zmianie kampy (dodatkowo nie utrudniając przy tym gry innym użytkownikom). Zachowujecie się jak pewna rządząca partia, co jest niewspółmierne co do Waszej rangi. Strasznie szkoda, że tak traktujecie graczy i to nie pierwszy raz się dzieje. Polecam klepnąć się w pierś i nabrać trochę pokory (tak, tej, o której mówi Tomasz Hajto), bo przez to tracicie graczy.
 3. Skarga na: Damo Nick osoby oskarżonej: Damo Dlaczego składasz skargę: banowanie za podkładkę Data zdarzenia: 17.06.2020, 23:57 Opis zdarzenia: ban za podkładkę przy zmianie kampy Dowód: proszę wskazać miejsce, w którym mogę znaleźć dane nagranie, ponieważ konsola z mojego cs'a została wyłączona po wylogowaniu się. Państwo jako administratorzy serwera mają obowiązek przyjrzeć się sprawie, a nie tylko zamykać tematy.
 4. Skarga na: Damo Nick podczas gry: SonicSyndicate Nick osoby oskarżonej: Damo Dlaczego składasz skargę: składam skargę na przesadzone banowanie przy zmianie kampy Data zdarzenia: 17.06.2020, 23:57 Opis zdarzenia: ban od admina z powodu zmiany kampy, która żadnemu z graczy nie utrudniła gry, ani nie spowodowała, że został zarażony Dowód: podałem godzinę, kiedy dostałem bana, nie mam ochoty jako zwykły użytkownik tego wyszukiwać
 5. Nick podczas gry: SonicSyndicate Nick admina: Damo Powód bana: podkladasz sie Data zdarzenia: 17.06.2020, 23:57 Opis zdarzenia: ban od Damo za podkładkę przy zmianie kampy, z której poszedłem do kampy obok. Nie rozumiem tego banowania, ponieważ nie użyłem ani szalonego ani rzucałem szyszki (nawet nie miałem na to punktów). Dlaczego gracz zostaje zbanowany przy zmianie kampy? Mam do tego prawo, żeby zmienić sobie kampę, totalnie pozbawione sensu.
×
×
 • Create New...