-
O tym patencie nie wie wiele osób. Normalnie wchodzimy po drabinie patrząc do góry i cisnąc W (jak na screenie poniżej) Aby wchodzić szybciej należy wchodzić po skosie, czyli np. używamy klawiszy W i D no i myszką kierujemy tak by pęd był skośny(jak na screenie poniżej) Prędkość wchodzenia zwiększa się zauważalnie, wyrażam zgodę na kopiowanie mojego dzieła, na inne fora pod warunkiem że zostanie dodany dopisek "Fragujemy.com"
- 1 odpowiedź
-
- szybkie
- wchodzenie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak wbić 30 lvl w polskim metinie2 Witam . Przedstawiam mój pierwszy poradnik w ,którym opiszę jak i gdzie wbić 30lvl w ciągu 1 dnia ! A więc zapraszam do lektury Godzina 10:00 - rozpoczynamy grę nową postacią Tworzymy sobie woja /szamana /surę lub ninję . I początkowym eq z skrzyni ucznia dobijamy 5 lvl na pieskach ,(ew. wilkach ) . Teraz wracamy się do miasta i żebrzemy (proszę już nie pisać komentarzy typu "na solar nie dadzą ci tyle kasy !!!1111oneoneone" ,tu chodzi między innymi o servery starsze takie jak Monastyr,Feniks,Twierdza itd... gdzie ceny są bardzo wysokie )od kilku osób po 500k .Powiedzmy ,że mamy już te 2- 3kk . Za tą kasę Kupujemy sobie w sklepiku kilka broni od 5lvl i choć 1 musimy mieć +6 i tak ze wszystkim (tzn. zbrojke od 1 lvl +6 itd.) Wszystko to możemy kupić u handlarzy w m1 . Teraz powinno nam zostać jakieś 1,5kk i kupujemy sobię 15 x 200 małych potek i 5 x małych niebieskich potek . Idziemy szybko zrobić skille i zostawiamy sobię troszkę kasy na zmianę jakby jakiś skill nie wszedł na 17. Godzina 11:00 - Z owym eq idziemy expić się na tygrysach i niedźwiadkach (z eq+6 powinniśmy dać radę ,jeżeli natomiast nie dajecie radzę zostać na niedźwiadkach) . Powinniśmy w te 20 minutek dobić lvl 10 - 15 . Wracamy się do m1 i kupujemy sobię teraz broń od 15 lvl i ulepszamy ją także +6 . Kupujemy też zbrojkę od 18 lvl i ulepszamy ją +6 . Jeżeli brakuję kasy można także iść z tym 10 - 15 lv na przeklęte i podropić coś Z eq +6 po 1-2 grupce dalibyśmy radę.Dobijamy na tygrysach lub jak kto woli na słabszych kobietkach w m2 18lvl i zakładamy zbroję n_n . Godzina 12:00 - Mamy ten 18 lvl . Idziemy teraz na ... zaprzysiężone ! Dobijamy tam 20 lvl i próbujemy przy okazji dropnąć broń od 20lvl !! (będzie nam później dość potrzebna) .Teraz już zależy od klasy postaci (woj mental i body idzie już na dzikuski , sura wp też ,sura BM myślę ,że do 25 powinien siedzieć na zaprzsiężonych z szamanem i ninją natomiast ninja może komuś na dzikusach polurować . Godzina 15:00 - Ok... dobiliśmy tam 25lvl i wracamy po kosę (dla woja) lub inne bronie byleby od 25lvl .Warto byłoby się zaopatrzyć w żelka (hełmik od 21lvl) +4-6 i jakiegoś Kd +2/3 obrony do naszej zbrojki. Osobiście polecam bardziej expić w zbrojce od 18 lvl ,ponieważ daje więcej defa niż lwia od 24/26 (już nie pamiętam ^^). Ok idziemy teraz albo na ezoty gdzie możemy dropnąć sobię riba albo na dzikusy gdzie można czasem z dzikiego łucznika dropnąć fms'a . Ja wolałbym iść na ezoty ale tam trzeba mieć sporo defa ,a na dzikusach nie mały atak abyśmy nie ubijali spota całą noc ^^.Tam expimy do 30 lvl na luziku ... Myślę ,że nie powinno wam to zająć dłużej niż 3h . Godzina 18:00 - Mamy 30lvl !!! Teraz możemy spokojnie odpocząć uff ... I poulepszać bodziami ze skrzyni ucznia nasze dropione bronie od 30lv. Możemy również wbić lub zmienić w nich bony itd. Ową postać możemy wykorzystać do fb lub po prostu grać na niej ^^ . Dziękuję za Uwagę !!! Poradnik został napisany w 100% przez "Pff" i proszę o nie kopiowanie go. Jeżeli pomogłem proszę o Like Dziękuję za uwagę . Poradnik ten jest moim uniwersalnym poradnikiem do tej gry zapisanym na moim komputerze.
-
Postów
10 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Pff
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
