Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wchodzenie' .
-
Tak to są tekstury, @ macko1110 dziękujemy za zgłoszenie, gracz zostanie nagrodzony banem.
-
Witam, w tym temacie chciałbym poruszyć ważną kwestię. Mianowicie chodzi mi o bugujące się "wyjścia" z teleportów. Wchodzi kilka osób i każdy jest w każdym. Czy jest jakiś sposób rozwiązania tego problemu? Np teleport przenosił by graczy każdorazowo w inne miejsce obok siebie ale na tej samej powierzchni np na tym balkoniku na zm_ojciec?
- 14 odpowiedzi
-
Witam kupiłem bazę i ktoś gadał ze da sie na dach dawać helki jak mam wbić na dach jak jestem na ziemi ???
- 4 odpowiedzi
-
- wchodzenie
- dach
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
O tym patencie nie wie wiele osób. Normalnie wchodzimy po drabinie patrząc do góry i cisnąc W (jak na screenie poniżej) Aby wchodzić szybciej należy wchodzić po skosie, czyli np. używamy klawiszy W i D no i myszką kierujemy tak by pęd był skośny(jak na screenie poniżej) Prędkość wchodzenia zwiększa się zauważalnie, wyrażam zgodę na kopiowanie mojego dzieła, na inne fora pod warunkiem że zostanie dodany dopisek "Fragujemy.com"
- 1 odpowiedź
-
- szybkie
- wchodzenie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
