Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wbicie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 1 wynik

  1. Jak wbić 30 lvl w polskim metinie2 Witam . Przedstawiam mój pierwszy poradnik w ,którym opiszę jak i gdzie wbić 30lvl w ciągu 1 dnia ! A więc zapraszam do lektury Godzina 10:00 - rozpoczynamy grę nową postacią Tworzymy sobie woja /szamana /surę lub ninję . I początkowym eq z skrzyni ucznia dobijamy 5 lvl na pieskach ,(ew. wilkach ) . Teraz wracamy się do miasta i żebrzemy (proszę już nie pisać komentarzy typu "na solar nie dadzą ci tyle kasy !!!1111oneoneone" ,tu chodzi między innymi o servery starsze takie jak Monastyr,Feniks,Twierdza itd... gdzie ceny są bardzo wysokie )od kilku osób po 500k .Powiedzmy ,że mamy już te 2- 3kk . Za tą kasę Kupujemy sobie w sklepiku kilka broni od 5lvl i choć 1 musimy mieć +6 i tak ze wszystkim (tzn. zbrojke od 1 lvl +6 itd.) Wszystko to możemy kupić u handlarzy w m1 . Teraz powinno nam zostać jakieś 1,5kk i kupujemy sobię 15 x 200 małych potek i 5 x małych niebieskich potek . Idziemy szybko zrobić skille i zostawiamy sobię troszkę kasy na zmianę jakby jakiś skill nie wszedł na 17. Godzina 11:00 - Z owym eq idziemy expić się na tygrysach i niedźwiadkach (z eq+6 powinniśmy dać radę ,jeżeli natomiast nie dajecie radzę zostać na niedźwiadkach) . Powinniśmy w te 20 minutek dobić lvl 10 - 15 . Wracamy się do m1 i kupujemy sobię teraz broń od 15 lvl i ulepszamy ją także +6 . Kupujemy też zbrojkę od 18 lvl i ulepszamy ją +6 . Jeżeli brakuję kasy można także iść z tym 10 - 15 lv na przeklęte i podropić coś Z eq +6 po 1-2 grupce dalibyśmy radę.Dobijamy na tygrysach lub jak kto woli na słabszych kobietkach w m2 18lvl i zakładamy zbroję n_n . Godzina 12:00 - Mamy ten 18 lvl . Idziemy teraz na ... zaprzysiężone ! Dobijamy tam 20 lvl i próbujemy przy okazji dropnąć broń od 20lvl !! (będzie nam później dość potrzebna) .Teraz już zależy od klasy postaci (woj mental i body idzie już na dzikuski , sura wp też ,sura BM myślę ,że do 25 powinien siedzieć na zaprzsiężonych z szamanem i ninją natomiast ninja może komuś na dzikusach polurować . Godzina 15:00 - Ok... dobiliśmy tam 25lvl i wracamy po kosę (dla woja) lub inne bronie byleby od 25lvl .Warto byłoby się zaopatrzyć w żelka (hełmik od 21lvl) +4-6 i jakiegoś Kd +2/3 obrony do naszej zbrojki. Osobiście polecam bardziej expić w zbrojce od 18 lvl ,ponieważ daje więcej defa niż lwia od 24/26 (już nie pamiętam ^^). Ok idziemy teraz albo na ezoty gdzie możemy dropnąć sobię riba albo na dzikusy gdzie można czasem z dzikiego łucznika dropnąć fms'a . Ja wolałbym iść na ezoty ale tam trzeba mieć sporo defa ,a na dzikusach nie mały atak abyśmy nie ubijali spota całą noc ^^.Tam expimy do 30 lvl na luziku ... Myślę ,że nie powinno wam to zająć dłużej niż 3h . Godzina 18:00 - Mamy 30lvl !!! Teraz możemy spokojnie odpocząć uff ... I poulepszać bodziami ze skrzyni ucznia nasze dropione bronie od 30lv. Możemy również wbić lub zmienić w nich bony itd. Ową postać możemy wykorzystać do fb lub po prostu grać na niej ^^ . Dziękuję za Uwagę !!! Poradnik został napisany w 100% przez "Pff" i proszę o nie kopiowanie go. Jeżeli pomogłem proszę o Like Dziękuję za uwagę . Poradnik ten jest moim uniwersalnym poradnikiem do tej gry zapisanym na moim komputerze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności