Imię: Bartosz
Wiek: 22 lata
Od kiedy u nas grasz: hmm. Styczeń 2012 zacząłem grać wtedy na ZM polecił mi go kumpel o nicku Game Over
Gram na serwerze: z początku grałem ZM potem na DR, a teraz 4FUN(zadko) i ZM
Za co cenisz naszą sieć: Za swoją oryginalność, za graczy i niektórych !! adminów oraz głównie za wyróżniające sie rodzaje modów
Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram na tej serwerowni sieci serwerów blisko od roku. Zaprosiłem paru kumpli na serwa. Uczestnicze w życiu forum może niezbyt aktywnie, ale to jest spowodowane tym ze po prostu nie mam na dany temat zdania.
Inne informacje o sobie: Interesuje się informatyką, komputerami, ju jitsu. Głównie gram na kompie w zimie, wtedy mam najwięcej wolnego czasu. Gram w cs`a 1 rok 2 miesiące mnie-więcej. Fragujemy.com jest to praktycznie jedyna sieć na której jedynie grałem i gram stale. A najbardziej mi się w niej podoba, że to wszytko jest ogarnięte i nie ma bajzlu. Jak znam życie pewnie mało kto mnie tu lubi, ale cóż taki charakter, w końcu urodziłem się istnym fighterem, stad mam taki nick.
// Przyjęte podanie. Pamiętaj o ortografii poprawnej oraz nie serwerowni a sieć serwerów! To jest potężna różnica!