-
haha no to jest zabawne co mówisz o sprawdzeniu mnie ale nie chciałem zakładać nowego wątku bo wsumie ta moja muzyka jest coś na podobe twojej tylko że ta to tak jakby remix dlatego chciałem pokazać ale jeżeli już tak robimy że nie można to usuń i po sprawie
-
Oj kurde chciałem tylko pokazać nie chciałem po raz koleiny tak naprawdę za nic dostawać minusa ; /
-
<-----> looknij i skomentuj :D hehe :P
-
łap dobra nuta :D --------------------------> łap dobra nuta :D -------------------------->
-
Sory ale jak na Pl to już właśnie przestałem grać bo wolałem pograć na takich serwach jak DragonMT2 i wgl :D
-
poczucie humoru to nic złego nie musisz odrazu tak negatywnie pisać . ;)
-
jakbyś nie zauważył nie uważam się za mądrzejszego bardziej mówie prawde :D hah :P
-
Haha no trzeba było troszke : P xD
-
Barcelona vs Real a wy za kim jesteście i kto na waszym miejscu wygra ?
-
Film Jest dosyć ciekawy lecz nierozumiem tych osób którzy dopiero po obejrzeniu filmu zaczeli tak słuchać paktofoniki a wcześniej mówili że to jest ch.... muzyka
-
Mam do was takie pytanie czy gra ktoś z was w metina 2 jeżeli tak niech każdy napisze na jakich serwerach :D
-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
KamaS
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
