Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

DrOpSiK.

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez DrOpSiK.

  1. Dla mnie Mapki mogą być.A co powiecie na tą mapki: 1.http://cs.gamebanana.com/maps/181589 2.http://cs.gamebanana.com/maps/181584 3.http://cs.gamebanana.com/maps/181415 Dla mnie te mapy są dobre bo grałem na nich i wiem że są super zależy od waszych gustów. Powinny wpaść w oczy i w gust FFA.
  2. DrOpSiK.

    [KOSZ] Problem.

    Witam mam prośbę bo na DD2 lub na FFA nie ma Anty-Bloka wiem że był taki temat ale to już jest istotne bo jak gracz cię zbloczy.A np: leci granat VIPA! to cie może na raz zabić lub gracza.A ten blok to jest już przesada tu mam pluginy który to zmieni proszę. Pierwszy link amxx.pl :http://amxx.pl/topic/36036-przechodzenie-przez-graczy-z-druzyny/ Drugi link :http://amxx.pl/topic/36036-przechodzenie-przez-graczy-z-druzyny/ Wiem że H@ też ma wiele innych spraw na głowie że nie będzie mógł tego poszukać take jest moje zdanie może się mylę ale daję.
  3. Fajnie nutki polecam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności