Witam mam prośbę bo na DD2 lub na FFA nie ma Anty-Bloka wiem że był taki temat ale to już jest istotne bo jak gracz cię zbloczy.A np: leci granat VIPA! to cie może na raz zabić lub gracza.A ten blok to jest już przesada tu mam pluginy który to zmieni proszę.
Pierwszy link amxx.pl :http://amxx.pl/topic/36036-przechodzenie-przez-graczy-z-druzyny/
Drugi link :http://amxx.pl/topic/36036-przechodzenie-przez-graczy-z-druzyny/
Wiem że H@ też ma wiele innych spraw na głowie że nie będzie mógł tego poszukać take jest moje zdanie może się mylę ale daję.