-
niestety smsy mi sie usuwaja i nie mam dancyh, prosilbym o wsprawdzenie, mysle ze takie danie posiadacie , przepraszam za klopot i pozdrawiam
-
Witam mam taki problem iż błednie wybralem serwer na ktory kupilem vipa zamiast 4Funa wybralem ONLYD2, vipa zakupilem na 100 dni smsem. Czy mozna by bylo jego czas przekierowac na 4 fun, bylbym wdzieczny. Steam : STEAM_0:1:171429932 Ksywa : GzG / Sin*
-
też pros:)) pozdro!
-
proponuje stworzyć na serwerze runde rogrzewkowa tak z 30 sekund przy tym kawałku - mysle, ze by cos to urozmaiciło gre:) pozdrO!
-
http://www.fotoszok.pl/upload/0be04c18.jpg
-
Witam panowie problem jest taki zapłaciłem wam kase 17 ziko za rok wipa na ksywie... pisze mi "Przed wejściem na serwer wpisz hasło w konsoli w postaci: setinfo "_pw" "moje hasło" nic z tego... nic nie działa prosze o odpowiedz bo wysłalem smsa hasło mi doszło i te sprawy, ale vipa nie ma
