Witam mam taki problem iż błednie wybralem serwer na ktory kupilem vipa zamiast 4Funa wybralem ONLYD2, vipa zakupilem na 100 dni smsem. Czy mozna by bylo jego czas przekierowac na 4 fun, bylbym wdzieczny. Steam : STEAM_0:1:171429932 Ksywa : GzG / Sin*