Tutaj jest opisane bardzo ładnie :D
1. Ściągamy i instalujemy Halflife Logo Creator
2. Przy pierwszym odpaleniu program prosi nas o podanie lokalizacji hl.exe. Standardowo w steam znajduje się on w katalogu:steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK.
3. W oknie programu które nam się pojawiło klikamy na "OPEN" i wskazujemy nasz obrazek do przerobienia i klikamy na OK.
4. Teraz klikamy na "Autosize" w celu automatycznego dostosowania wielkości obrazka.
5. Teraz na dole w lewym roku zaznaczamy opcję "Save it to", następnie klikamy na przycisk "..."
6. W oknie które nam wyskoczyło wskazujemy lokalizację oraz nazwę naszego gotowego pliku do zapisania: steam\steamapps\counter-strike\cstrike ( w przypadku polskiej wersji steam spray wrzucamy do cstrike_polish ) i zapisany plik nazywamy tempdecal.wad i klikamy nazapisz.
7. Teraz klikamy na "Make WAD" i w tym momencie został podmieniony nasz nowy spray.
8. Spray bardzo często kasuje się przy wejściu do opcji gry. Aby temu zapobiec należy nadać plikowi tempdecal.wad parametr "tylko do odczytu".
A tu macie filmik który polecam :D
Program do robienia własnego loga to np. http://cooltext.com/
To jest moje logo :D
Jeśli pomogłem :D Kliknij Lubie to !!!