-
venix222 obserwuje zawartość [ODDZIELONY] pomocy i [ODDZIELONY] fragi
-
ogolnie to dzisiaj kupywałem fragi za 5 złotyc i po zakupie odświeżałem strone z 20 razy i czekałem z 15 minut i dalej nie dało mi fragow PŁATNOŚĆ BYŁA BLIKIEM w płatnosci napiseł ze nick na stronie to venix222 więc nie wiem czemu nie otrzymałem fragow mam nadzieje ze do dzisieaj je dostane.
-
- 1
-
-
ogolnie zaplacilem 5 zl blikiem i nie dalo mi fragow
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
