Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

venix222

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez venix222

  1. ogolnie to dzisiaj kupywałem fragi za 5 złotyc i po zakupie odświeżałem strone z 20 razy i czekałem z 15 minut i dalej nie dało mi fragow PŁATNOŚĆ BYŁA BLIKIEM w płatnosci napiseł ze nick na stronie to venix222 więc nie wiem czemu nie otrzymałem fragow mam nadzieje ze do dzisieaj je dostane.
      • 1
      • Śmiech
  2. ogolnie zaplacilem 5 zl blikiem i nie dalo mi fragow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności