Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogolnie zaplacilem 5 zl blikiem i nie dalo mi fragow             

has,

Chwilę wcześniej założyłeś temat w celu rozwiązania identycznego problemu, więc nie rozumiem skąd wynika powielanie go. Czekaj cierpliwie na odpowiedź w pierwszym wątku i nie generuj spamu, bo zakładanie coraz to kolejnych tematów nie przyspieszy procesu.

Macierzysty temat zostawiam, natomiast ten oddzielam. 

  • Śmiech 1
Opublikowano

Hej,


Pierwsze co bym na Twoim miejscu zrobił to upewnił się, że transakcja blikiem przeszła.
Powinieneś dostać maila z potwierdzeniem statusu transakcji.

  • has zmienił(a) tytuł na [ODDZIELONY] pomocy
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności