Skocz do zawartości
  • Postów

    22
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Vim

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Sylwester
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    ------

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    vim
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - BF2
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - BF2
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10 Pro
  • Procesor
    Ryzen 7 7700
  • Karta graficzna
    RTX 4060 8GB
  • Pamięć RAM
    32GB DDR5 5600mhz
  • Myszka
    Endgame OP1 8K & OP1WE
  • Klawiatura
    Aula F75
  • Słuchawki
    HyperX I Cloud Alpha
  • Smartfon
    Xiaomi jakies 10 PRO?

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 239

Osiągnięcia Vim

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Miesiąc z nami!
  • Tydzień z nami!
  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Logowanie Unikat

Najnowsze odznaki

 16

Reputacja

  1. A to wy serwer minecraft jeszcze macie?
  2. Vim

    [KOSZ] Odwołanie - VIM

    Serwer, na którym nadano karę: bf2 Rodzaj kary: ban Powód kary: gs/sgs Data nadania kary: 11.11 / 22:03?? Nick z gry: vim Opis zdarzenia: gralem i mnie wywalil za demko a demko bylo clean i dowalenie sie do gs/sgs Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: w sumie to tak, ale to jest bez sensu ze gram tydzien, jeden admin widzi jak gram nic nie mowi, drugi admin widzi nic nie mowi, trzeci sie mnie pyta co to jest, a pozniej dostaje bana dopiero przy rozpisce demka... Jakis warn czy cos zamiast tydzien bana? a i chcialem dodac ze skoro "SGS" tez jest banowane to polowa osob ktora sie przewinela na serwerze posiadajaca steam i ogarniajaca gre to tez powinna poleciec na tydzien...
  3. To jak na bani rysa
     Szybki orient, nie ma lisa
    Ale jest banicja...

  4. Serwer, na którym nadano karę: bf2 Nick z gry: vim Data nadania kary: teraz / 22:03 - 11.11 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Nie wiem, mam demko wstawic Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie *WRZUCILEM NA MEDIAFIRE BO LIMIT PLIKU NIE POZWALA MI WRZUCIC TAK O RECZNIE* https://www.mediafire.com/file/qtv61643lrcir3h/FG_Demo-de_dust2_vim.dem/file = demko kiedy dostalem bana https://www.mediafire.com/file/mpr7in87hiwmqj3/FG_Demo-de_mirage_vim.dem/file = mapa wczesniej Moge rowniez dorzucic - 2h 30min grania wczoraj z handcamem https://www.twitch.tv/videos/2614136560
  5. *bylem ciekaw czy wgl jakosc po upload na youtube bedzie git + przy okazji swoj rakowy klip chcialem wrzucic*
      • 1
      • Ustrzel fraga! (+)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności