Vim Opublikowano 12 Listopada 2025 Fragowicz Opublikowano 12 Listopada 2025 (edytowane) Serwer, na którym nadano karę: bf2 Rodzaj kary: ban Powód kary: gs/sgs Data nadania kary: 11.11 / 22:03?? Nick z gry: vim Opis zdarzenia: gralem i mnie wywalil za demko a demko bylo clean i dowalenie sie do gs/sgs Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: w sumie to tak, ale to jest bez sensu ze gram tydzien, jeden admin widzi jak gram nic nie mowi, drugi admin widzi nic nie mowi, trzeci sie mnie pyta co to jest, a pozniej dostaje bana dopiero przy rozpisce demka... Jakis warn czy cos zamiast tydzien bana? a i chcialem dodac ze skoro "SGS" tez jest banowane to polowa osob ktora sie przewinela na serwerze posiadajaca steam i ogarniajaca gre to tez powinna poleciec na tydzien... Edytowane 12 Listopada 2025 przez Vim D3STINY, 12 Listopada 2025 Dorzucam link do tematu związanego z banem 1
Administrator Główny gtx Opublikowano 12 Listopada 2025 Administrator Główny Opublikowano 12 Listopada 2025 12 minut temu, Vim napisał(a): Jakis warn czy cos zamiast tydzien bana? Nie, używanie SGS Jump i jego pokrewnych - ban na 7 dni. 13 minut temu, Vim napisał(a): a i chcialem dodac ze skoro "SGS" tez jest banowane to polowa osob ktora sie przewinela na serwerze posiadajaca steam i ogarniajaca gre to tez powinna poleciec na tydzien... To ich zgłaszaj, w czym problem? 14 minut temu, Vim napisał(a): Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: w sumie to tak No to chyba temat zamknięty, co? Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. A oprócz tego to zły dział.. 2 1
Administrator Główny gtx Opublikowano 12 Listopada 2025 Administrator Główny Opublikowano 12 Listopada 2025 *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie! 1
Rekomendowane odpowiedzi